SZACHY

kalendarium
2012-02-01 09:00 Item Title of Your event

IV Gwiazdkowy Turniej Szachowy z Koroną Zakrzewo 02

Klub Sportowy Korona Zakrzewo oraz portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański” zapraszają mieszkańców powiatu poznańskiego na Gwiazdkowy Turniej Szachowy, który odbędzie się po raz piąty w weekend 16-17 grudnia 2017 roku w remizie OSP przy ul. Długiej 73-75 w Zakrzewie (gmina Dopiewo). Organizatorzy informują, że ilość miejsc jest ograniczona.

 

 – Serdecznie zapraszamy na Gwiazdkowe Turnieje Szachowe w KS Korona Zakrzewo, które odbędą się w weekend 16-17 grudnia. W sobotę od godz. 10:00 odbędzie się duży open, zgłoszony do oceny rankingowej Światowej Federacji Szachowej, a w niedzielę trzy juniorskie turnieje szachowe. Dla najlepszych czekają atrakcyjne nagrody – mówi współorganizator turnieju Damian Bartkowiak z KS Korona Zakrzewo.

IV Gwiazdkowy Turniej Szachowy z Koroną Zakrzewo 04

Organizatorzy przyjmują zgłoszenia do 13 grudnia 2017 roku. Należy przesłać wiadomość e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegółowy komunikat na www.korona-zakrzewo.pl.

Przypomnijmy, że z roku na rok zawody cieszą się coraz większą popularnością i zainteresowaniem mediów. Rok temu zawody zgromadziły ponad 120 szachistów, a w kategorii open zwyciężył reprezentant gospodarzy Michał Adamski.

Autor: Tomasz Woźniak / NGP

logo glos