KLUB

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do wszechstronnej współpracy z naszym Stowarzyszeniem. Oferujemy Państwu możliwość umieszczenia logo Darczyńcy na koszulkach jednej lub nawet wszystkich grup naszych piłkarzy, w opcji pełnego roku, wg indywidualnych ustaleń. W zamian uzyskają Państwo promocję Państwa firmy na terenie gminy i powiatu, podczas wszystkich meczy ligowych na własnym boisku oraz na wyjazdach. W ramach pakietu istnieją możliwości umieszczenia banerów reklamowych na boisku w Zakrzewie, oraz promocji logo Darczyńcy na naszych stronach internetowych.

Inną możliwością współpracy jest umieszczenie bannerów reklamowych Państwa firmy o wymiarach 200x120 cm w następujących lokalizacjach:

  • na zewnętrznym parkanie boiska od strony ul. Długiej
  • na zewnętrznym parkanie boiska od strony ul. Długiej oraz od strony wewnętrznej boiska
  • na wewnętrznym parkanie boiska 
  • na wewnętrznym parkanie za bramkami

Koszt miesięczny w poszczególnych opcjach wynosi odpowiednio: 100 pln, 200 pln, 150 pln i 50 pln. Minimalny okres umieszczenia banerów reklamowych to 12 miesięcy. Możliwe są również inne opcje dotyczące lokalizacji i ilości banerów, do indywidualnych ustaleń.

Mamy nadzieję, iż zainteresowaliśmy Państwa naszą ofertą współpracy. W razie pytań lub propozycji pozostajemy do dyspozycji.
  
W imieniu Zarządu KS Korona Zakrzewo
Mariusz Piasny