OBÓZ ZIMOWY ZA NAMI!!!

OBÓZ ZIMOWY ZA NAMI!!!
Ferie 2022 w Koronie Zakrzewo uczciwie przepracowane
Ferie ferie i … po feriach. Czas ten zawodnicy Korony Zakrzewo mieli możliwość wykorzystać do poprawy swoich umiejętności piłkarskich (i nie tylko ) podczas obozu sportowego zorganizowanego w terminie 15.01- 21.01 w Twardogórze.
Łącznie w zgrupowaniu wzięło udział 40 młodych sportowców urodzonych w latach 2014-2007. Opiekę nad nimi sprawowali doświadczeni trenerzy oraz pasjonaci sportu.
Warunki do treningów, a także spędzania czasu w sposób aktywny w Twardogórze szczególnie w okresie zimowym są idealne.
Dla naszych młodych adeptów pilki nożnej dostępne były dwie hale sportowe, boisko typu Orlik ze sztuczną trawą, dwie salki fitness, siłownia, bieżnia lekkoatletyczna i uwaga  basen z saunami i jacuzzi na terenie miejsca zakwaterowania, z którego to z dużą chęcią codziennie korzystaliśmy.
Niewątpliwą atrakcją była możliwość założenia na nogi łyżew i spróbowania swoich sił na świetnie przygotowanej tafli lodowiska, gdzie na świeżym powietrzu rozegraliśmy kilka pojedynków hokeja .
Niebywałą niespodzianką dla naszych podopiecznych była w tym roku możliwość skorzystania z profesjonalnej strzelnicy, gdzie pod okiem ekspertów piłkarze trenowali celność strzałów nie do bramki lecz tym razem z wiatrówki do tarczy.
Obóz piłkarski bez odbycia gier kontrolnych nie byłby atrakcyjny dlatego chcielibyśmy serdecznie podziękować
Akademii Piłkarskiej SZCZOT TWARDOGORA oraz UKS Szkółka Piłkarska MILICZ za możliwość rozegrania niezwykle zaciętych pojedynków w każdej kategorii wiekowej .
Jako Klub bardzo cieszymy się, że nasi podopieczni licznie zgłaszają swoją chęć uczestnictwa w organizowanych przez nas przedsięwzięciach a ich rodzice obdarzają nas zaufaniem i wsparciem.