Koronawirus

Koronawirus

Szanowni Rodzice młodych sportowców,

 

W związku z zwiększoną zachorowalnością na koronawirus i odwołaniem zajęć szkolnych w Poznaniu i Gminie Dopiewo, Zarząd Klubu Sportowego Korona-Zakrzewo podjął następujące postanowienia:

  1. Sekcja Koszykówki i Siatkówki: zajęcia całkowicie odwołane.
  2. Sekcja Szachów: zajęcia on-line wg informacji przekazanych przez trenerów Damiana i Wojciecha.
  3. Sekcja Kultury: zajęcia odwołane.
  4. Sekcja Piłki Nożnej:
    • zajęcia na salach gimnastycznych całkowicie odwołane.
    •  Zajęcia na boisku w Zakrzewie będą odbywać się wg indywidualnych uzgodnień czasowych z trenerami. Zalecamy ograniczony kontakt między zawodnikami i przebywanie krótkotrwałe w kontenerze szatniowym tylko na czas korzystania z ubikacji. Wszystkie klamki i przyciski będą dezynfekowane przed dniem treningowym.

Jeśli rodzice zawodników piłki nożnej podejmą indywidualną decyzję ws nieuczestniczenia w treningach, prosimy o przekazanie informacji do poszczególnych trenerów grup.

Zalecamy szczególna uwagę odnośnie utrzymania higieny i ograniczonego kontaktu między ludźmi. Jednocześnie prosimy o zachowanie zdrowego rozsądku i świadomość, że przypadki trudne zachorowań dotyczą głównie osób starszych a nie dzieci. Chrońmy więc dziadków i osoby osłabione chorobami przewlekłymi.

Życzymy odwagi w czasie trudnym – cywilizacja różne trudności przechodziła. Mając na względzie motto naszej Organizacji, liczymy na Opatrzność Bożą.

W imieniu Zarządu z pozdrowieniami

  Przemysław Paczkowski
Prezes SKS Korona Zakrzewo