Gala Korony Zakrzewo

Gala Korony Zakrzewo

Szanowni Państwo,

Bardzo nam miło zaprosić na tegoroczną Galę Stowarzyszenia Klub Sportowy Korona Zakrzewo, która odbędzie się w sobotę 14 grudnia w Szkole Podstawowej nr 2 imienia I. J. Paderewskiego w Skórzewie.
W tym dniu, z inicjatywy środowiska Korony Zakrzewo zaplanowaliśmy szereg zróżnicowanych inicjatyw.

Po pierwsze, szachiści 14.12 już o godz. 9.30 rozpoczynają VII Gwiazdkowy Turniej Szachowy, który potrwa aż do następnego dnia – niedzieli 15.12. Wydarzenie cieszy się swoją renomą, przyciąga od lat zawodników nie tylko z Wielkopolski. Szczególnie jeśli jeszcze nie uczestniczyliście w tej imprezie, to gorąco zachęcamy, przyjdźcie, wesprzyjcie nie tylko zawodników Korony. Do 11.12. możecie osobiście zapisać się na Turniej.

Po drugie od godz. 16.00 rozpoczynamy, na bogato przygotowany przez całą społeczność Gminy, Charytatywny Kiermasz Świąteczny „Nadzieja dla Andrzeja”. Dziękujemy, że macie oczy szeroko otwarte na potrzeby drugiego człowieka. Tym razem zbieramy środki na rehabilitację dla 15-letniego mieszkańca naszej Gminy. Można być tylko zaszczyconym uczestnicząc w inicjatywach Przetwórni Dobra.

Po trzecie,  czekają na Was – rodziców i dzieci od godz. 15.00 na hali sportowej i orliku przy szkole. Trzy godziny pełne wrażeń sportowych przygotowują dla nas trenerzy Korony Zakrzewo z sekcji piłki nożnej, koszykówki i siatkówki. Przyjdźcie przygotowani także na sportowo, by z radością włączyć się w przygotowane gry i zabawy.

Wreszcie o godz. 18.30 rozpoczniemy Galę Korony Zakrzewo. Ten moment naszej imprezy chcemy przeżyć uroczyście, z wdzięcznością za wspólnie podejmowane od lat działania na rzecz Stowarzyszenia. Przygotowujemy niespodzianki dla wyróżnionych zawodników. Zapraszamy wszystkich do spotkania i rozmowy.

Około godz. 20.00 planujemy zakończenie.

Do zobaczenia!
Zarząd Stowarzyszenia Klub Sportowy Korona Zakrzewo