Obóz sportowo – rekreacyjny dla skrzatów, żaków i orlików

Obóz sportowo – rekreacyjny dla skrzatów, żaków i orlików

Halo Koroniarze!

Czy jesteście gotowi na obozową, letnią przygodę? Jeśli tak to mamy dla Was super wiadomość!

Już 22 czerwca komfortowym autokarem wyruszymy w drogę na Mazury! Naszym celem będzie Olecko. Piękna, malownicza miejscowość z kameralną plażą nad Jeziorem Oleckim Wielkim oraz fantastyczną bazą sportową. Do naszej dyspozycji będą boiska piłkarskie, nowoczesna hala Lega, basen oraz szereg atrakcji rekreacyjnych. Naszą bazą będzie sprawdzony przez nas Hotel Colosseum, z komfortowymi pokojami i smaczną kuchnią.

Aby trasa na Mazury minęła szybko zatrzymamy się w Warszawie by zjeść obiad i odwiedzić Centrum Nauki Kopernik z seansem w Planetarium Niebo Kopernika.

Oprócz treningów, zabawy i atrakcji Olecka poznamy uroki Krainy Tysiąca Jezior. Wybierzemy się tym razem w rejs Kanałem Augustowskim, podziwiając unikalną przyrodę tego pięknego regionu naszego kraju oraz odwiedzimy uzdrowisko Augustów. Skorzystamy z gościnności parku wodnego w Suwałkach, zaliczając tym samym polski biegun zimna. Niezapomniana będzie z pewnością wizyta w Mikołajkach.

Zaczniemy oczywiście od parku wodnego Tropikana. Po obiedzie czeka nas nie lada gratka… Weźmiemy udział w ceremonii startu 76 Rajdu Polski. To okazja do zdobycia autografów od najlepszych kierowców rajdowych na świecie. Rajd Polski znalazł się w elitarnym gronie ośmiu rund mistrzostw Europy FIA w sezonie 2019. Tegoroczna edycja polskiego klasyka zostanie rozegrana na mazurskich szutrach, a bazą rajdu będą po raz piętnasty Mikołajki. I właśnie Koroniarze zobaczą na własne oczy OS Mikołajki Arena i będą mieli szansę na własne oczy ujrzeć popisy najlepszych rajdowców świata.

Tradycyjnie opiekę zapewni kadra trenerska Korony. Zawodnicy objęci zostaną ubezpieczeniem, a obóz zgłoszony będzie w Kuratorium Oświaty. Liczba miejsc ograniczona więc nie warto zwlekać bo na ostatni obóz w Olecku lista szybko się zapełniła.

Koszt obozu to 1250 zł. Gwarancją udziału w obozie jest wpłata zaliczki w wysokości 450 zł do 12 kwietnia 2019r. Pozostała kwota do dnia 27 maja. Ilość miejsc ograniczona.
Wpłata w terminie zaliczki jest gwarancją miejsca i udziału w obozie. Zapraszamy do fantastycznej wyprawy. Wszak Mazury Cud Natury.Z podniesionym czołem Korona zawsze zespołem!

Termin obozu:

  • 22.06 – 29.06 – Olecko

Harmonogram wpłat:

  • I rata do 12.04 – 450 zł
  • II rata do 27.05 – 800 zł