Niezawodni Koroniarze!

Niezawodni Koroniarze!

Trzecia kolejka turnieju Żaków za nami. Tym razem gospodarzem rozgrywek był zespół Canarinhos Skórzewo. Zespoły po rozegraniu już 2 turniejów bardzo dobrze się znały i ciężko było zaskoczyć rywali w kolejnych potyczkach. Jednak jak pokazały poprzednie turnieje, iż każdy mecz tych młodych zawodników przynosi wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji i widowiskowych zagrań.

Także w tym turnieju nie brakowało świetnych indywidualnych akcji i przepięknych bramek w wykonaniu Koroniarzy. Każdy mecz trzymał w napięciu do ostatniego gwizdka. Koroniarze i tym razem nie zawiedli przynosząc wiele radości kibicom, waleczna postawa Korony pozwalała się cieszyć po 2 zwycięstwach. A ozdobą turnieju mógł być mecz Korony Zakrzewo z gospodarzami, gdzie ostatecznie po dwóch pięknych bramkach w końcówce spotkania Oskiego i Jasia nasz zespół zwyciężył 4:3.

W niedzielę natomiast kolejne emocje z udziałem Żaków w rozgrywkach Ligii Rafik na boiskach w Zakrzewie, gdzie z pewnością nie zabraknie emocji! Za dwa tygodnie ostatnie turnieje jesienne w Ligach WZPN oraz RAFIK, a po nich okres równie emocjonujących zimowych turniejów halowych.