Ambitna postawa Orlików w meczu z Lech Football Academy

Ambitna postawa Orlików w meczu z Lech Football Academy

W sobotnie popołudnie Koroniarze z rocznika 2008 rozpoczęli zmagania ligowe. Na początek rywalem LPFA z Rokietnicy.

Mecz rozpoczął się świetnie dla naszej drużyny, a gola dającego prowadzenie zdobył Szymon. Goście nie dawali za wygraną i jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie. Koronie początkowo brakowało trochę odwagi i pewności siebie.  Z upływem czasu chłopcy coraz bardziej się rozkręcali i stwarzali dogodne sytuacje. Drugiego gola zdobywa Kaziu po indywidualnej akcji. Gdy wydawało się że rozpędzeni gospodarze zdobędą kolejne bramki to goście z Rokietnicy wykorzystali swoją sytuację co z pewnością podcięło skrzydła naszym zawodnikom.

Końcówka należała do ekipy z Rokietnicy, która była po prostu skuteczniejsza i ostatecznie zwyciężyła dość pewnie. Warto jednak pochwalić naszych piłkarzy za walkę do końca i dużą liczbę okazji do strzelenia bramek. Teraz praca na treningach i z odwagą podejść do kolejnych spotkań.

Z podniesionym czołem Korona zawsze zespołem!