Dobra gra juniorów

Dobra gra juniorów

Kolejny tydzień pracy za naszymi juniorami. Wszyscy solidnie pracują podczas treningów a jedynym zmartwieniem to z pewnością liczne choroby, które szaleją nie tylko w naszym obozie. Solidna dawka siły i wytrzymałości oraz praca nad detalami w ofensywie zaprocentowała w grze kontrolnej. Piękna pogoda sprawiła że mecz rozegraliśmy na naturalnej
nawierzchni bocznego boiska w Zakrzewie. Doskonale przygotowana murawa pomogła w stworzeniu naprawdę dobrego widowiska. Naszym rywalem drugi zespół ligi wojewódzkiej, bardzo silna drużyna MKS Przemysław Poznań.

Pierwsze minuty niestety „zostaliśmy w szatni”, a fatalne błędy bramkarza i obrońców spowodowały że przegrywaliśmy trzema bramkami. Nasz zespół nie odpuszczał i grał z wielkim zaangażowaniem, a bardzo dobra gra w ofensywie raz po raz przynosiła dogodne okazje. Niestety to rywal był skuteczny, a my marnowaliśmy kolejne szanse. W końcu kombinacyjna akcja i piękny gol Wojtka z dystansu przełamał niemoc strzelecką. Po chwili Wojtek uderzeniem głową umieszcza piłkę w siatce. Drużyna gra szybko, z pomysłem i tworzymy kolejne sytuację pod bramką rywala. Niestety kontra gości przynosi czwartego gola. Koroniarze nie zwalniają tempa i Kadze trafia do siatki. Na więcej brakło czasu i przegrywamy ostatecznie 3-4.
Szkoda że nie udało się dziś zwyciężyć bowiem były ku temu liczne okazje.  Goście potrafili skutecznie wykończyć stworzone sytuacje i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Brawa dla naszego zespołu, który mimo osłabień pokazał dobrą grę, zwłaszcza w ofensywie o czym świadczą liczne sytuacje. Praca idzie w dobrym kierunku, cieszy coraz
większa dojrzałość w grze, a mankamenty będziemy mieli okazję wyeliminować podczas obozu, który już za tydzień w nadmorskim Kołobrzegu.

Gratulacje dla drużyny Przemysława za zwycięstwo i powodzenia w walce o ligowe punkty.

Z podniesionym czołem Korona zawsze zespołem!

 

 

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź