Turniej w Czerwonaku

Turniej w Czerwonaku

20180113 144911Obie drużyny dawały z siebie wszystko, ale po raz kolejny o wyniku meczu zdecydował Oliwier Osiadacz. Oli sprytnie szybko wznowił grę z autu i płaskim strzałem pokonał bramkarza rywali. Korona wygrywa po trudnym meczu 1-0! Kolejny mecz to niestety porażka 0-4 Z TPS Winogrady. 6 punktów w fazie grupowej pozwala nam jednak awansować do Ligi Mistrzów i zagrać kolejne 3 mecze z najlepszymi zespołami na tym turnieju. Nasi zawodnicy w 3 kolejnych meczach dzielnie walczą, niestety nie udaje się odnieść korzystnego rezultatu. Najpierw ulegamy 0-3 Uni Swarzędz. Następny mecz to prawdziwy dreszczowiec i wynik 2-3 z TPS Winogrady. Wynik oraz gra potwierdza , że mecz grupowy był tylko wypadkiem przy pracy. Ostatni mecz  gramy ze zwycięzcą turnieju AKF-em i przegrywamy honorowo 1-4.
Nasza drużyna zajmuje 4 miejsce na 8 drużyn. Jest to najwyższe miejsce na turnieju w historii naszej drużyny, co pokazuje że robimy ogromny postęp. Każdy z chłopaków ciężko pracuje na treningach ,aby poprawiać jakość swojej gry oraz osiągać coraz lepsze rezultaty. 20180113 145314Cały zespół wykonał dzisiaj świetną pracę. Począwszy od naszego bramkarza Filipa Maciorowskiego po znakomitych zawodnikach ofesywno-defensywnych Oliwiera Osiadacza (3 bramki) Julka Rostowskiego , Antka Żurka , Antka Pasiecznego oraz Jakuba Śliwińskiego (2 bramki), kończąc na naszym liderze środka pola Wiktorze Vogtcie oraz naszych napastnikach Michale Miedzinskim, Adamie Pelko i Nikodemie Gostomskim ( 2 bramki).
Dzisiejszy turniej to wspaniały materiał do analizy oraz wychwycenia błędów, które będziemy poprawiać na następnych treningach.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź