Liga U13M: Mecz Korona Zakrzewo – UKS Mikst Międzychód

Liga U13M: Mecz Korona Zakrzewo – UKS Mikst Międzychód

Drużyna z Międzychodu okazała się bardzo trudnym przeciwnikiem. Przewaga naszego zespołu przez cały mecz była niewielka i chwilowa dekoncentracja mogłaby się skończyć, często doświadczanym w tym sezonie przez kibiców, horrorem w końcówce. Tym razem jednak, naszej drużynie nie przydarzył się żaden kryzys, co umożliwiło spokojne kontrolowanie wyniku do samego końca meczu i w rezultacie zwycięstwo. Nasi zawodnicy dobrze bronili przez całe spotkanie, ustrzegli się również błędów w ataku. Cieszy także dobra walka o zbiórki na obu tablicach.

IMG 5505Skuteczność rzutów z gry również się poprawiła względem ostatnich spotkań, ale do życzenia pozostaje niestety skuteczność rzutów wolnych.
Podsumowując – nasi koszykarze ponownie zostawili serce na boisku i to oni cieszyli się z końcowego wyniku 65:58.
W meczu grali i zdobywali punkty:
Kaczyński Kajetan – 16, Mastalerz Igor – 14, Chlebowski Igor – 9, Kolasiński Kacper – 6 (2x 3pkt), Krawiecki Antoni – 6, Skowroński Stanisław – 6, Żerko Tymoteusz – 4 (1x 3pkt), Badziński Karol – 2, Koszyca Szymon – 2, Klikowicz Kacper, Radziewicz Maciej.
IMG 5391Naszym chłopakom kibicowała liczna publiczność, za co bardzo dziękujemy.
Rodzice zawodników przygotowali słodki poczęstunek dla kibiców i zawodników obu zespołów, co umiliło dodatkowo ten sobotni poranek.
Za tydzień – w sobotę 25 listopada ponownie zapraszamy do pięknej hali Szkoły w Dąbrówce, na mecz z liderem rozgrywek – zespołem Basket Team Suchy Las. Warto zobaczyć konfrontację naszej drużyny z jednym z najmocniejszych zespołów w Polsce, w swojej kategorii wiekowej!
Zapraszamy do kibicowania naszym Koszykarzom!
Śledźcie nas również na Facebook’u!
www.facebook.com/KoronaBasketball/

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź