Sokół lepszy od Korony

Sokół lepszy od Korony

Naszym zawodnikom ewidentnie brakowało dziś skuteczności i szczęścia, bo już do przerwy powinniśmy prowadzić. Gospodarze ograniczali się do rozgrywanie piłki pod własnym polem karnym i jak tylko nadarzała się okazja to próbowali skontrować nasz zespół. Do przerwy 1:0, ale z optymizmem można było patrzeć na drugą część meczu. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił i nasz zespół pomimo przewagi i dobrych okazji do pokonania bramkarza gospodarzy nie potrafił wyrównać. Strzały naszych zawodników pewnie łapał bramkarz, albo minimalnie mijały bramkę Sokoła. Naszej defensywie za to przytrafił się kolejny błąd i w sytuacji sam na sam napastnik gospodarzy pokonał Błażeja, który debiutował w meczu z zawodnikami o dwa lata starszymi. 22768284 1612442188819963 2067284554 oW końcówce po dobrej akcji gospodarze podwyższyli na 3:0. Nasz zespół przegrał, ale może wracać do domu z podniesionymi głowami, bo z gry nasza drużyna stworzyła sobie o wiele więcej sytuacji bramkowych niż gospodarze. Dobra gra, ale szkolne błędy i brak koncentracji po raz kolejny nie pozwoliły na to by juniorzy cieszyli się ze zdobytych punktów. Pozostaje tylko dalej ciężko pracować i starać się, aby tą złą passę odwrócić w zwycięstwa.

Skład: Krociak Błażej(70′ Hoffmann Hubert), Izydorczyk Maciej, Wiąz Wiktor, Spiralski Antoni(C), Kornowicz Michał, Bogacz Wojciech, Lechna Jakub, Pietryga Tomasz, Oliński Bartosz(62′ Gerke Piotr), Młynarczyk Krzysztof, Hałas Mikołaj

Z podniesionym czołem Korona zawsze zespołem !!!

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź