Młodziki wygrały z Sucharami!

Młodziki wygrały z Sucharami!

Reakcja naszych zawodników jest znakomita i już pół minuty po straconej bramce,  Korona stwarza sobie znakomitą sytuację do strzelenia gola. Niestety nieskuteczność sprawia, że nie potrafimy znaleźć drogi do bramki. Poprzeczki , słupki, dośrodkowania… Nic nie wpada pomimo świetnej gry naszych zawodników. W pierwszej połowie nasza drużyna stworzyła sobie ponad 10 sytuacji podbramkowych. Drugą połowę rozpoczynamy z jeszcze większym zaangażowaniem i determinacją. Nasza drużyna się nie poddaje i konsekwentnie próbuje trafić do siatki. Jagoda znakomicie odnajduje się w polu karnym i zdobywa wyrównującą bramkę. Mecz się uspokaja , widzimy więcej walki w środku pola niż gry kombinacyjnej. Wreszcie po 10 minutach Mateusz Bajer pieczętuje zwycięstwo Koroniarzy 2-1, potwierdzając świetną grę w dzisiejszym meczu. Ostatni gwizdek to szał radości zawodników i rodziców naszych piłkarzy. Brawo dla Sucharów za walkę. Korona konsekwencją wygrała to spotkanie. Korona walczyła ,wierzyła i zainkasowała trzy punkty. Brawo dla całej 13- osobowej ekipy.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź