Korona 2009-10 rozpoczęła zmagania w lidze Rafik

Korona 2009-10 rozpoczęła zmagania w lidze Rafik

Korona 09/10 rozpoczęła dzisiaj z samego rana Ligę RAFIK. Wczesna pora nie wpłynęła jednak dobrze na naszych zawodników , którzy w pierwszych meczach przypominali dosyć ospałych. W kolejnych meczach pokazaliśmy jednak kilka bardzo dobry akcji. Wygrywaliśmy wiele pojedynków 1 x 1, próbowaliśmy grać odważnie co czasem kończyło się kontrą i bramką ze strony przeciwnika. Ale taka właśnie powinna być drużyna, odważna nie bojąca się ryzykować i walczyć. W pięciu meczach naszej drużynie udało się strzelić 6 bramek. W poniedziałek zaczynamy kolejny tydzień nauki i zabawy podczas treningów. Zaangażowanie i koncentracja zaowocują lepszą grą i rozwojem piłkarzy , który dla nas w naszym klubie jest najważniejszy. Kolejna kolejka ligi RAFIK już za tydzień.

Skład:
Filip Maciorowski, Jakub Śliwiński, Wiktor Berczyński, Max Kowalski, Olivier Osiadacz, Leon Słowik, Wiktor Vogt, Antek Żurek, Grzesiu Ławniczak, Hubert Fornalik, Hubert Bacik, Michał Miedziński.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź