Informacja ws dalszych losów sekcji pływackiej

Informacja ws dalszych losów sekcji pływackiej

Szanowni Państwo,

W sezonie 2015/2016 w naszym klubie prowadziliśmy sekcję pływacką na nowo otwartych Tarnowskich Termach. Zajęcia cieszyły się Państwa dużym zainteresowaniem. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia zajęć jest rezerwacja torów na basenie w Poznaniu lub w okolicach w godzinach popołudniowych, po lekcjach dzieci. W dwóch kolejnych sezonach 2016/2017 oraz 2017/2018 podejmowaliśmy z dużym wyprzedzeniem rozmowy z kilkoma obiektami pływackimi, w celu rezerwacji torów, kontynuacji nauki i doskonalenia pływania dla dzieci zgromadzonych wokół Korony Zakrzewo. Pomimo naszego potencjału organizacyjnego i Państwa zainteresowania sekcją nie udało się uzyskać dostępu do żadnego basenu w godzinach, dogodnych dla naszych zawodników. Dziękujemy za dotychczas okazane zaufanie i zainteresowanie. Będziemy informować o dalszych losach sekcji.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź