Festyn Korony Zakrzewo

Festyn Korony Zakrzewo

 

Ponadto szereg atrakcji takich jak:
– dmuchańce dla dzieci;
– kącik kulinarny a w nim wypieki Mam Koroniarzy, wata cukrowa, lody, kiełbasa z grilla, wojskowa grochówka.

Kiełbasa z grilla grochówka wojskowa i coś słodkiego…
W ramach festynu będzie możliwość zasmakowania kiełbasy z grilla (porcja z chlebem jedynie 5zł), grochówki wojskowej (porcja z chlebem również 5zł). Jest również pomysł aby na oddzielnym stoisku pojawiło się coś słodkiego a dokładnie wypieki kochanych Mam dzieci Korony Zakrzewo. Wszystkie Mamy które chcą podzielić się swoimi wypiekami proszone są o przyniesienie na festyn domowych ciast. Dochód z przyniesionych wypieków w całości przeznaczony zostanie na cele statutowe Korony Zakrzewo. Serdecznie zapraszamy wszystkie Mamy do udziału w tej formie organizacji festynu.

Powołanie do Reprezentacji Ojców Korony Zakrzewo.

Jednym z głównych punktów Festynu z okazji otwarcia boiska będzie mecz Ojców dzieci Korony Zakrzewo z juniorami/trenerami Korony. W związku z powyższym rozpoczęliśmy kompletowanie Reprezentacji Ojców. Na kierownika reprezentacji mianowany został Łukasz KROCIAK (tel. 501 789 163). Zachęcamy Ojców do pokazania swoich piłkarskich możliwości. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt z kierownikiem Reprezentacji.

Włącz się w przygotowania Festynu
Z racji szeregu prac, które stoją przed nami w związku z festynem Korony, zwracam się do Państwa o włączenie się w organizację festynu. Główne prace jakie będziemy wspólnie realizować przed/po festynie to rozkładania\składanie namiotów, stoisk, przewóz stołów, ławek, namiotów, koordynacja organizacyjna festynu. Każda para rąk jest nam potrzebna w niedzielę 10.09.2017 r. (na dwie godziny przed festynem i bezpośrednio po festynie).
Zwracamy się również do Państwa o użyczenie namiotów ogrodowych lub firmowych. Chciejmy się włączyć we wspólną organizacje Festynu. Zainteresowanych proszę o kontakt z Andrzejem KRYCZKA (tel. 506 912 055)

Zaprezentuj swoją firmę.
Festyn Korony Zakrzewo to doskonałe miejsce aby zaprezentować swoją firmę oraz jej produkty i usługi. W ramach festynu przewidzieliśmy przestrzeń do rozstawienia namiotów/stoisk firmowych. Szczegółowe informacje udziela Paweł Żurek (tel. 693 938 990).
Serdecznie Wszystkich Zapraszamy

Ze sportowym pozdrowieniem
KS Korona Zakrzewo

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź