Remis Trampkarzy z Redboxem

Remis Trampkarzy z Redboxem

Po przerwie Koroniarze ruszyli do odrabiania strat i już po chwili było 1:1. Młynek zagrał prostopadłą piłkę do Tomka, a ten został sfaulowany w polu karnym przez bramkarza gości. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Oliwier i pewnie pokonał bramkarza gości.
Po chwili goście mieli okazję do wyjścia na prowadzenie, ale zmierzającą do pustej bramki piłkę głową zdołał wybić Wiktor. Do końca spotkania gra toczyła się głównie w środkowej części boiska i choć jedna i druga drużyna próbowały zagrozić swoim przeciwnikom to nie zobaczyliśmy już żadnego gola w tym meczu.

{youtube}jnrLVbVPNpE{/youtube}

Brawa dla Koroniarzy za dobry i szybki powrót do gry pomimo straty bramki do szatni. Z przebiegu meczu trzeba powiedzieć, że wynik 1:1 jest jak najbardziej sprawiedliwym rezultatem.

Skład : Klimek Mikołaj, Wiśniewski Jakub, Wiąz Wiktor, Górny Tymoteusz, Spiralski Antoni (C), Karpik Oliwier, Bogacz Wojciech, Pietryga Tomasz, Młynarczyk Krzysztof, Oliński Bartosz, Stańczyk Hubert, Izydorczyk Maciej, Gerke Piotr, Kornowicz Michał, Ratajczak Kacper, Hoffmann Hubert

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź