Koniec sezonu Żaków

Koniec sezonu Żaków

Brawa dla całego zespołu, bo grając w ciężkich warunkach przy bardzo mocno palącym słońcu pokazali się z bardzo dobrej strony. Kilka składnych akcji w wykonaniu Koroniarzy na prawdę mogło się podobać. Dzięki takim wynikom Koroniarze zakończyli sezon na drugim miejscu w tabeli. Jednak nie wynik, a postęp naszych zawodników liczy się na tym etapie szkolenia najbardziej.
Każdy zawodnik podwyższa swoje umiejętności techniki indywidualnej, dryblingu, gry 1×1, ale też jako zespół nasza drużyny wygląda na coraz bardziej zgraną i poukładaną.

Gratulacje dla Koroniarzy za dobrą grę we wszystkich turniejach rundy wiosennej rozgrywek WZPN.

Skład: Jankowski Wiktor, Garczyński Kacper, Jahnz Szymon, Maciołek Kaziu, Szymczak Tymon, Pięczka Patryk, Nierzwicki Antek, Rzepecki Stasiu, Stankiewicz Dawid, Dziewięcki Kacper

Link do zdjęć

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź