Pewna wygrana trampkarzy

Pewna wygrana trampkarzy

 Od początku w to spotkanie lepiej weszli Koroniarze i tak już w 8 minucie mogliśmy się cieszyć z prowadzenia 1:0. Dośrodkowanie z rzutu rożnego na dalszym słupku zamykał Hubert i spokojnie umieścił piłkę w bramce. Nasz zespół wyprowadzał atak za atakiem, ale drugą bramkę nasi zawodnicy znów zdobyli tym razem po rzucie wolnym. Z narożnika dośrodkowywał Tomek, a najwyżej do piłki wyskoczył Miłosz i podwyższył prowadzenie na 2:0. Koroniarze tego dnia byli niezwykle groźni po stałych fragmentach gry. Do prowadzenia 3:0 dwukrotnie zabrakło centymetrów. Najpierw po świetnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego na dalszy słupek Tomka, w piłkę nie trafił niepilnowany Hubert, a następnie piłka po strzale Oliwiera z rzutu wolnego obiła tylko poprzeczkę bramki gości. Mocny fizycznie zespół gości nie potrafił kompletnie przeciwstawić się bardzo dobrze grającemu zespołowi Korony. Na pięć minut przed końcem pierwszej połowy Młynek strzałem obok bramkarza podwyższa na 3:0. Tuż przed przerwą w sytuacji sam na sam znalazł się jeszcze Piotrek, ale uderzył minimalnie obok słupka. Goście tylko raz mogli zagrozić naszej bramce w pierwszej połowie, ale dobrą interwencją przed własnym polem karnym popisał się Mikołaj.

{youtube}LfqdNiGKlmc{/youtube}

Druga połowa to już bardziej wyważona gra i przede wszystkim walka obu zespołów w środkowej części boiska. Żaden z zawodników przebywających na boisku nie odpuszczał i nie odkładał nogi, przez co czasami dochodziło do sprzeczek i starć pomiędzy zawodnikami, z którymi niekoniecznie potrafił sobie poradzić sędzie tego meczu. Najlepszą sytuację do strzelenia bramki na 4:0 w drugiej połowie miał Młynek, ale schodząc z prawego skrzydła przeniósł piłkę ponad poprzeczką bramki gości. Na dwie minuty przed końcem zespół z Mosiny zdobył bramkę honorową. Po strzale z rzutu wolnego piłkę do boku sparował Hubert, ale tam najszybszy był zawodnik gości i podał do niepilnowanego kolegi, któremu pozostało dostawić nogę i umieścić piłkę w pustej bramce.

Mecz zakończył się wynikiem 3:1, co dla gości było najmniejszym wymiarem kary, ale nas cieszą przede wszystkim bardzo dobra gra całego zespołu i kolejne 3 pkt dopisane do naszego konta w tabeli.

Brawa dla całej drużyny za walkę i mocne przeciwstawienie się bardzo fizycznie grającej drużynie z Mosiny. Świetna robota Koroniarze !!!

W meczu zagrali : Klimek Mikołaj, Kornowicz Michał, Walenczewski Jakub(C), Górny Tymoteusz, Spiralski Antoni, Karpik Oliwier, Dorna Miłosz, Pietryga Tomasz, Młynarczyk Krzysztof, Oliński Bartosz, Stańczyk Hubert, Hoffmann Hubert, Bogacz Wojciech, Gerke Piotr, Ratajczak Kacper

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź