Trampkarze po niezłej grze przegrywają z Gromem

Trampkarze po niezłej grze przegrywają z Gromem

{youtube}AQpndmADan8{/youtube}

Spotkanie od początku z lekką przewagą Koroniarzy, ale już w 10 minucie cios zadali goście. Po podaniu z głębi pola za linię obrońców w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem znalazł się napastnik gospodarzy i strzałem w krótki róg dał prowadzenie drużynie z Plewisk. Gospodarze nie zdążyli się dobrze otrząsnąć po stracie bramki, a już było 0:2. W zamieszaniu pod naszą bramką piłka po rykoszecie spadła pod nogi stojącego na ósmym metrze napastnika Gromu, a ten umieścił piłkę w siatce. Korona ruszyła do odrabiania strat i raz po raz próbowała zaskoczyć bramkarza gości strzałem z za pola karnego lub po kombinacyjnej akcji drużynowej. Kolejne strzały Huberta, Wojtka i Oliwiera mijały jednak bramkę gości lub świetnie spisywał się bramkarz Gromu. Najlepszą okazję w pierwszej połowie do strzelenia bramki kontaktowej mieli Waluś i Izi, ale ich nieporozumienie nie pozwoliło żadnemu wepchnąć piłki do bramki.

Na drugą połowę Koroniarze wyszli pełni wiary, że mogą jeszcze odmienić losy spotkania.

Druga część to jednak głównie walka w środkowej części boiska. Koroniarze próbowali przedrzeć się przez obronę gości, a Grom wyprowadzał groźne kontrataki. Goście uderzyli po raz trzeci, a piękną bramkę wolejem po dośrodkowaniu z prawej strony strzelił kapitan drużyny Gromu.
Nasi zawodnicy się nie poddawali i tak w 65 minucie meczu Hubert świetnie zwiódł obrońcę gości i pięknym strzałem pod poprzeczkę z ok 20 metrów pokonał bramkarza drużyny przyjezdnych. Korona miała jeszcze jedną okazję, gdy po rzucie rożnym mocno zakotłowało się pod bramką Gromu, ale znów zabrakło szczęścia by któryś z naszych zawodników umieścił piłkę w siatce.
Niestety Korona przegrywa z Gromem 1:3.

Kolejną szansę na zdobycz punktową Koroniarze będą mieli 13.05, gdy gościć będziemy zespół z Mosiny.

Brawa dla Koroniarzy za walkę do ostatniego gwizdka !!!

Skład: Hoffmann Hubert, Wiąz Wiktor, Walenczewski Jakub(C), Dorna Miłosz, Spiralski Antoni, Karpik Oliwier, Bogacz Wojciech, Pietryga Tomasz, Młynarczyk Krzysztof, Stańczyk Hubert, Górny Tymoteusz, Wiśniewski Jakub, Kornowicz Michał, Izydorczyk Maciej

Z podniesionym czołem KORONA zawsze zespołem !!!

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź