Porażka Trampkarzy w Wągrowcu

Porażka Trampkarzy w Wągrowcu

Po kilku minutach stały fragment gry wykorzystali zawodnicy Nielby i było 2:0. Do przerwy gospodarze strzelili jeszcze trzy bramki z czego dwa po błędach indywidualnych naszych zawodników. Do przerwy więc 5:0 dla gospodarzy. Kilka mocnych słów w szatni i Koroniarze wychodzą na drugą połowę walczyć o honor.
Początek drugiej połowy wyrównany, żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć sobie dogodnej sytuacji. Bramkę na 6:0 Nielba zdobyła po rzucie karnym podyktowanym za faul Walusia na napastniku gospodarzy. Koroniarze wyprowadzili trzy dobre ataki na bramkę gospodarzy jednak w 100% sytuacjach pomylili się Izi i Młynek. Gospodarze dołożyli jeszcze trzy bramki i mecz zakończył się wynikiem 9:0.
Koroniarze mieli podczas tego meczu przebłyski dobrej gry, gdy potrafili rozegrać akcję w środkowej strefie boiska na jeden lub dwa kontakty i rozegrać akcję do skrzydłowych, ale błędy indywidualne i brak zdecydowania w niektórych sytuacjach spowodował, że mecz zakończył się takim, a nie innym rezultatem. Szkoda również niewykorzystanych sytuacji na które cały zespół ciężko pracował.
Mecz z Nielbą zostawiamy za sobą i koncentrujemy się już na kolejnym rywalu którym będzie Kopernik Poznań. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 18:00.
Skład: Klimek Mikołaj, Wiśniewski Jakub, Walenczewski Jakub(C), Dorna Miłosz, Spiralski Antoni, Karpik Oliwier, Wiąz Wiktor, Pietryga Tomasz, Młynarczyk Krzysztof, Oliński Bartosz, Izydorczyk Maciej, Hoffmann Hubert, Kornowicz Michał
Z PODNIESIONYM CZOŁEM KORONA ZAWSZE ZESPOŁEM !!!

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź