Raport z przygotowań juniorów Korony

Raport z przygotowań juniorów Korony


Za naszymi zawodnikami obóz w Dzierżoniowie i siedem gier kontrolnych z bardzo wymagającymi rywalami takimi jak Sparta Szamotuły, Lechia Dzierżoniów, AP Reissa czy GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne. Można powiedzieć, że bilans gier kontrolnych wychodzi na remis, jednak to możliwość gry na świetnie przygotowanych boiskach pozwala zbierać cenne doświadczenie i przygotować optymalną formę na ligę. W minioną sobotę na fantastycznym obiekcie Unii w Swarzędzu zmierzyliśmy się z liderującą w II lidze drużyną gospodarzy.

Po dobrej grze całej drużyny Korona zdecydowanie pokonała Unię, a coraz lepsza postawa wszystkich zawodników miejmy nadzieję jest dobrym prognostykiem przed kolejnymi tygodniami pracy. Praca nad organizacją gry, finalizacją w ofensywie czy stałymi fragmentami gry wymaga od naszych podopiecznych pełnego zaangażowania i zespołowości. Juz za tydzień mecz z AP Reissa, a w marcu mecze z Koziołkiem Poznań, NAP Nowy Tomyśl i Nielbą Wągrowiec.

Niech mottem dla naszych zawodników na kolejne tygodnie przygotowań będą słowa: „jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał, …jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć…

Z podniesionym czolem Korona zawsze zespolem!

 

 

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź