Kolejne V miejsce Żaków

Kolejne V miejsce Żaków

W drugim spotkaniu grupowym naszej druzynie poszło już o wiele lepiej. Las Puszczykowo II został pokonany 5:0 po dwóch bramkach Kazia i Śruby, oraz jednej Szymona. Trzeci mecz grupowy to rywalizacja z WAP Poznań. Po golach Patryka, Szymona i Śruby wygrywamy 3:0 i pozostajemy w walce o wejście do półfinałów. Ostatni mecz grupowy przyszło nam rozegrać z Chrobrym Gniezno, który do tej pory w turnieju strzelił najwięcej bramek i żadnej nie stracił. Koroniarze nie przestraszyli się rywali i rozegrali bardzo dobry mecz. Chrobry prowadził 1:0, ale bramka Szymona doprowadziła do wyrównania. W ostatnich sekundach spotkania Chrobry objął prowadzenie po kontrowersyjnej bramce z rzutu autowego.

Trzecie miejsce w grupie i walka o piąte w całym turnieju, a rywalem drużyna Las Puszczykowo I.

W ostatnim dla nas meczu turnieju po bramce Patryka prowadziliśmy 1:0. Przeciwnicy zdołali doprowadzić do remisu, ale kolejne bramki dla Korony strzelali Patryk i Michał i spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1.

Wielkie gratulacje dla Koroniarzy za kolejny bardzo dobry turniej w ich wykonaniu.
Przed nami w styczniu i lutym jeszcze dwa turnieje Grand Prix w Dopiewie, w którym Koroniarze na pewno powalczą o wyższą lokatę.

Skład : Jankowkski Wiktor, Maciołek Kazimierz, Jahnz Szymon, Bielat Michał, Pięczka Patryk, Szymczak Tymon, Nierzwicki Antek, Sugiero Krzysztof

Brawo Koroniarze !

Klasyfikacja końcowa:

  1. DAP Chrobry Gniezno
  2. Football Academy Leszno
  3. KS Canarinhos II
  4. KS Canarinhos I
  5. KS Korona Zakrzewo
  6. KP Las Puszczykowo I
  7. MKS Patria Buk
  8. Wielkopolska Akademia Piłkarska
  9. LKS Wielkopolska Komorniki
  10. KP Las Puszczykowo II

Galeria zdjęć

 

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź