Żaki zagrały w Luboń Cup

Żaki zagrały w Luboń Cup

Po fazie grupowej, dostalismyy się do ćwierćfinału, gdzie nieznacznie przegraliśmy 0-1 z Progres Gorzów. Naszej drużynie został mecz o miejsca od V-VIII, gdzie tym razem naszym przeciwnikiem był zespół z Poznania UKS TALENT. Tu emocje sięgnęły zenitu, ponieważ w normalnym czasie spotkanie zakończyło się remisem 1-1 i aby wyłonić zwycięzcę sędzia musiał zarządzić rzuty karne. W rzutach karnych koroniarze okazują się bardziej skuteczni. Ostatecznie zajęliśmy VI miejsce. 15053392 1130378576998434 2028535500 oPodczas turnieju została wyróżniona nasza zawodniczka Ula Sarnowska. Zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje podczas kolejnych zmagań piłkarskich, które już wkrótce Tym razem na parkiecie w Poznaniu. Brawa dla całej drużyny. Klasyfikacja końcowa.
1. Stella Luboń
2. Progres II Gorzów
3 Progres I Gorzów
4. Warta Poznań I
5. Stella Luboń II
6. Korona Zakrzewo
7. UKS Talent II POZNAŃ
8. Akademia kreatywnego futbolu
9. Lipno Stęszew
10. Warta II Poznań
11. Wielkopolska Komorniki
12. UKS Talent I Poznań

Galeria zdjęć

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź