Trampkarze kolejny raz oddają punkty

Trampkarze kolejny raz oddają punkty

 Kilka instrukcji w przerwie i wiara w to, że spotkanie jest jak najbardziej do wygrania.Początek drugiej połowy to dalej gra w centralnej części boiska. W 48 minucie nasza defensywa daje prezent drużynie gości i Koroniarze są na debecie. Po zagraniu piłki z rzutu wolnego z własnej połowy przez jednego z obrońców Gromu, najpierw złe obliczenie lotu piłki przez jednego obrońcę, a następnie kompletny brak komunikacji pomiędzy kolejną dwójką obrońców i kapitan gospodarzy w sytuacji sam na sam pewnie pokonał Huberta. Pierwsza stracona bramka podobnie jak w poprzednich meczach podłamała naszych zawodników i w ciągu kolejnych sześciu minut straciliśmy jeszce  dwie. Po stracie w środku pola prostopadłe podanie do napastnika, który pewnym strzałem w dalszy róg podwyższa na 2:0, a po dwóch minutach ten sam zawodnik po raz kolejny wykorzystuje bierną postawę naszych obrońców i podwyższa na 3:0 kompletując hat-tricka.

Koroniarze ruszają do przodu aby odrobić straty i już chwilę później powinno być 3:1, ale sytuacji sam na sam nie wykorzystał Kapsel. Kolejna akcja to dośrodkowanie z lewej strony boiska piłka znów trafia do Kapsla, a ten z sześciu metrów trafia w poprzeczkę. Koroniarze atakowali i tak po dośrodkowaniu z prawej strony Młynka w polu karnym piłkę opanował Izi, ale jego strzał zdołał zablokować obrońca gospodarzy i piłka minimalnie minęła bramkę Gromu.
Dopiero w ostatniej minucie spotkania po podaniu za linię obrony od Kamila, w sytuacji sam na sam znalazł się Korno i pewnym strzałem w krótki róg ustalił wynik meczu na 3:1. Niestety, kolejny mecz gdzie tracimy bramki w bardzo łatwy sposób, a strzelanie w dogodnych sytuacjach przychodzi nam z trudem. We wszystkich dotychczasowych spotkaniach nie byliśmy konsekwentni i nie graliśmy dobrze przez całe mecze, a tylko przez pewne okresy w meczu. W piłce nożnej trzeba być konsekwentnym i skoncentrowanym przez całe spotkanie, żeby ostatecznie móc się cieszyć ze zwycięstwa.

Skład : Hoffmann Hubert, Ferens Kamil, Walenczewski Jakub (C), Górny Tymoteusz, Spiralski Antoni, Wiąz Wiktor, Pietryga Tomasz, Oliński Bartosz, Słowik Kacper, Młynarczyk Krzysztof, Izydorczyk Maciej, Wiśniewski Jakub, Kornowicz Michał

Już w najbliższą sobotę o godz. 10:00 w Zakrzewie kolejny ciężki mecz i derby gminy z GKS Dopiewo. Serdecznie zapraszamy.

Z podniesionym czołem Korona zawsze zespołem !

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź