Porażka trampkarzy na inaugurację II ligi

Porażka trampkarzy na inaugurację II ligi

Już w czwartej minucie Koroniarze mogli objąć prowadzenie. Tomek z głębi pola zagrał prostopadłą piłkę do Młynka, a ten dośrodkowaniem, które zamieniło się w strzał omal nie zaskoczył świetnie interweniującego bramkarza gości. Chwilę później na strzał z przed pola karnego zdecydował się Jasina i po raz kolejny bramkarz Kopernika sparował piłkę na bok. W kolejnej akcji po wybiciu Tymka i błędzie środkowych obrońców gości w sytuacji sam na sam z bramkarzem stanął Młynek, ale jego strzał minął dalszy róg bramki. Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i tak też było w tym wypadku. Pięć minut później stratę w środku pola Wiktora doskonale wykorzystali goście, którzy dwoma podaniami rozmontowali naszych defensorów i zdobyli bramkę na 0:1. Po tej bramce gra się uspokoiła i żadna z drużyn nie potrafiła zagrozić bramce rywali. Dopiero w 27 minucie Młynek po podaniu od Jasiny oddał celny strzał z którym po raz kolejny poradził sobie świetnie dziś dysponowany bramkarz gości. Kolejna akcja gości zakończyła się podwyższeniem wyniku. Aut w okolicach naszego pola karnego, w środku pola niepilnowany zawodnik gości, który natychmiastowo oddał strzał i zamienił go na bramkę po złej interwencji naszego bramkarza. Koroniarze niemal od razu próbowali się odgryźć i po dośrodkowaniu Młynka sędzia powinien wskazać na jedenastkę, ale nie dopatrzył się zagrania ręką jednego z obrońców gości. Chwilę później sędzia znów fatalnie myli się na naszą niekorzyść i odgwizduje rzut karny dla gości pomimo czystej interwencji Huberta. Zawodnik Kopernika pewnie wykonał rzut karny i sędzia zakończył pierwszą połowę meczu po której przegrywamy 0:3.

Po przerwie Koroniarze wyszli na boisko z wiarą, że mogą odmienić losy spotkania.

Już na początku drugiej części meczu po dośrodkowaniu z lewej strony Kapsla piłki w dobrej sytuacji nie zdołał sięgnąć Młynek. Goście odpowiedzieli groźną akcją, ale świetnie w bramce spisał się Zawisz. Niestety w kolejnej akcji w kuriozalny sposób tracimy czwartą bramkę. Obrońca gości zażegnując nasz atak wybija piłkę z własnej połowy, a ta przelatuje pomiędzy rękoma naszego bramkarza i wpada do bramki. Koroniarze podłamani, ale nie zamierzali się poddawać. W kolejnej akcji świetnie zrehabilitował się Michał, który podwójną interwencją uchronił nasz zespół przed utratą kolejnej bramki. Koroniarze na dziesięć minut przed końcem spotkania zdobyli bramkę honorową. Jasina w znany tylko sobie sposób wymanewrował sześciu zawodników gości i strzałem w długi róg pokonał bramkarza Kopernika. Bramka wyjątkowej urody. Nasi zawodnicy jakby złapali drugi oddech i ruszyli do przodu. Jasina rozegrał piłkę z Młynkiem, a ten zbiegając w pole karne uderzył w długi róg gdzie akcję wślizgiem zamykał Izi, ale w ostatniej chwili został zablokowany przez obrońcę i sędzia wskazał tylko na rzut rożny. Z rożnego świetnie dośrodkował Tomek, a najwyżej wyskoczył Jasina i strzałem głową umieścił piłkę w siatce zdobywając tym samym swojego drugiego gola w tym meczu. Koroniarze naciskali, ale niestety brakło czasu na odrobienie strat.Pomimo porażki trzeba pochwalić zespół za to, że podnieśli się i walczyli z całych sił o korzystny wynik w tym spotkaniu. Brawa za wiarę i walkę do ostatniego gwizdka. W naszym zespole zadebiutowali dzisiaj dwaj zawodnicy z rocznika 2004, a mianowicie Bocheński Dawid i Wasielewski Jakub, którzy pokazali się z bardzo dobrej strony. Ogromne brawa za pierwszy występ z zawodnikami o dwa lata starszymi. Chłopacy pokazali swoimi umiejętnościami, że mogą powalczyć o miejsce w naszym składzie i zapewne trener jeszcze nie raz będzie chciał powołać ich do drużyny Trampkarzy. Piłka nożna to gra błędów i to my tych błędów popełniliśmy dzisiaj więcej. Miejmy nadzieję, że w kolejnym meczu nasza drużyna pokaże się z jeszcze lepszej strony i zdobędzie pierwsze punkty w nowym sezonie. Za tydzień nasza drużyna ma przerwę, a następny mecz rozegramy zostanie 17.09.2016 o godzinie 13:00 na boisku w Zakrzewie. Przeciwnikiem będzie Huragan Pobiedziska.

Skład : Hoffmann Hubert, Ferens Kamil, Walenczewski Jakub(C), Górny Tymoteusz, Spiralski Antoni, Wiąz Wiktor, Jankowski Jan, Pietryga Tomasz, Młynarczyk Krzysztof, Słowik Kacper, Izydorczyk Maciej

Zagrali również : Zawisza Michał, Oliński Bartosz, Wiśniewski Jakub, Bocheński Dawid, Wasielewski Jakub

 

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź