TRENINGI PIŁKARSKIE PODCZAS WAKACJI

TRENINGI PIŁKARSKIE PODCZAS WAKACJI

W związku z pojawiającą się informacją o problemach technicznych z otrzymaniem newslettera z dnia 28.6 ponawiamy go poniżej.

Szanowni Państwo!!!

Za nami kolejny udany sezon 2015/2016 w Koronie Zakrzewo. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za wszelakie wsparcie jakie nasze Stowarzyszenie od Państwa otrzymało. Dziękujemy za włożoną energię, masę pomysłów i pomoc.

Wraz z rozpoczęciem wakacji i po ustaleniu w dniu dzisiejszym terminów dostępności Orlika przez GOSiR Dopiewo chcielibyśmy poinformować Państwa o terminach wakacyjnych treningów.

Zajęcia lipcowe i sierpniowe odbywać się będą raz w tygodniu na Orliku w Skórzewie:

Piątek godz. 17.00-18.00 roczniki 2007 – 2010
Piątek godz. 18.00-19.00 roczniki 2004 – 2006
Piątek godz 19.00-20.00 roczniki 2001 -2003

Wyjątkowo, w tym tygodniu, ze względu na udział Koroniarzy w obozie w Darłowie, wspólny trening odbędzie się w piątek na boisku w Zakrzewie w godz 17.00-18.30.

Od sierpnia grafik treningów może się rozszerzyć o dodatkowe treningi, a grupy trenować będą według ustaleń swoich trenerów. O ewentualnych, dodatkowych terminach zajęć poinformujemy Państwa po 26 lipca.

Ze względu na charakter naszego Stowarzyszenia nasza składka obowiązuje przez cały rok. Oznacza to, iż za miesiące wakacyjne czyli lipiec i sierpień składka nie ulega zmianie, jest obowiązkowa i wynosi 80 zł.

W lipcu na boisku w Zakrzewie przeprowadzone zostaną prace pielęgnacyjne, które są niezbędne,
aby utrzymać nasze boisko w dobrej kondycji przed zbliżającą się rundą jesienną, w czasie której czeka nas z pewnością wiele niezapomnianych chwil.

Dziękując jeszcze raz za okazane wsparcie życzymy wypoczynku i wspaniałych wakacyjnych wrażeń. Ze sportowym pozdrowieniem,

Sztab Trenerski KS Korona Zakrzewo.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź