Trampkarze z kompletem zwycięstw wygrywają ligę!!

Trampkarze z kompletem zwycięstw wygrywają ligę!!

Od pierwszej minuty atakowaliśmy bramkę rywali, a nasi zawodnicy raz po raz tworzyli świetne okazje do zdobycia gola, lecz w bramce gospodarzy swój dzień miał bramkarz i w sobie tylko znany sposób ratował gospodarzy przed stratą bramki. Na wyróżnienie zasługuje świetna postawa Koroniarzy przy stałych fragmentach gry, które fantastycznie rozgrywali nasi piłkarze. Gospodarze ograniczali się do kontrataków, które rozbijali nasi obrońcy i bramkarz. W końcu objęliśmy prowadzenie a gola po fantastycznej akcji i pięknym strzale zdobył niezawodny Miki. Po przerwie nadal atakujemy, a gola ponownie zdobywa Miki, po raz 21 trafiając w tej rundzie do siatki rywali!!! Gola na 3-0 zdobywa „joker” Zawisz po pięknej akcji jednego z najlepszych zawodników w tym dniu na boisku, kapitana naszej drużyny Faliego. Gospodarze kilkukrotnie bliscy zdobycia gola jednak umiejętności i szczęście pomogły Jędrzejowi zachować czyste konto we wszystkich, ośmiu meczach ligowych!!! Brawo! Po meczu radość zawodników, trenerów i kibiców. Niektórzy pofrunęli do góry…był śpiew, taniec i piccolo;) Tak się bawi i wygrywa Korona!!!

Trenerzy podziękowali za całą rundę i gratulowali awansu. Warta podkreślenia jest duża praca wykonana przez zespół w ostatnim czasie i coraz większy profesjonalizm drużyny. Brawa dla całej obrony i bramkarza za duży postęp w organizacji gry. Słowa uznania dla pomocników i ofensywy, którzy nadawali ton grze naszej drużyny, a rezerwowi gotowi do gry w każdym meczu zapewniali odpowiednią jakość i potrafili wnieść do gry wiele pozytywnego! Bilans bramkowy doskonały!

Brawo chłopacy! Teraz twardo stąpamy po ziemi i pracujemy bo przed nami kolejne wyzwanie i cel do zrealizowania… Pomóc ma w tym dobre przygotowanie i obóz w Szamotułach. Tylko cierpliwość, szacunek i profesjonalizm gwarantują sukces! I jeszcze jedno…radość z gry! Trenujmy i grajmy tak by cieszyć się grą i przede wszystkim cieszyć nią naszych kibiców i dawać wzór i motywację młodszym Koroniarzom!!! Pamiętajcie „Dawać z siebie mniej niż to, co najlepsze to marnowanie talentu”. Z podniesionym czołem Korona zawsze zespołem!!!

{oziogallery 511}

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź