Zakończony pierwszy sezon Żaków w lidze RedBox

Zakończony pierwszy sezon Żaków w lidze RedBox

Mecz od początku był wyrównany, ale to goście objęli dwubramkowe prowadzenie. Koroniarze szybko odpowiedzieli po bramce Kuby Tyma, ale to UKS okazał się lepszy strzelając naszym zawodnikom jeszcze dwa gole. W drugiej rundzie Koronie trafił się wolny los dzięki któremu automatycznie trafiliśmy do rundy trzeciej. Tam czekał na nas zwycięzca całej ligi i zarazem gospodarz turnieju drużyna RedBox Poznań. W tym spotkaniu nasz zespół zaprezentował się lepiej niż w pierwszym meczu, ale też od początku musiał odrabiać stratę dwóch bramek. Patryk Pięczka wlał nadzieję w serca naszych Koroniarzy po strzeleniu pięknej bramki kontaktowej. Koroniarze atakowali i starali się doprowadzić remisu, ale strzały albo mijały bramkę gospodarzy, albo świetnie bronił bramkarz przeciwników. Tuż przed końcowym gwizdkiem RedBox strzelił trzecią bramkę i mecz zakończył się wynikiem 3:1. Po tym meczu nasz zespół zakończył udział w turnieju, ale chłopcy mogą być naprawdę zadowoleni z tego jak zaprezentowali się podczas ostatnich meczów. Po turnieju zostały wręczone pamiątkowe medale i puchary dla wszystkich zespołów. Koroniarze pomimo zajęcia ostatniego miejsca w lidze mogą być zadowoleni i dumni z siebie za to, że w każdym meczu starali się pokonać przeciwnika i na boisku pokazali serce do gry oraz pozostawili na nim całe zdrowie. Warto wspomnieć, że nasz zespół był jednym z trzech najmłodszych drużyn na tym turnieju więc takie przetarcie i zdobycie cennego doświadczenia na pewno zaprocentuje w przyszłości.
Gratulacje dla wszystkich zawodników za zaangażowanie w treningi i mecze, oraz dla rodziców za dopingowanie naszych chłopców podczas każdego rozegranego meczu.
Już niebawem Koroniarzy czekają upragnione wakacje i wyjazd na obóz do Darłowa. Mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie frekwencja na treningach będzie chociaż na tym samym poziomie co w kończącej się rundzie i każdy z chłopców będzie poprawiał swoje umiejętności i stawał się coraz lepszym zawodnikiem.
Kadra zespołu : Dziewięcki Kacper, Garczyński Kacper, Hoian Vasyl, Ignaszak Mateusz, Jahnz Szymon, Jankowski Wiktor, Jawor Julian, Karwański Kacper, Łubiński Karol, Nierzwicki Antek, Nowak Bogdan, Pięczka Patryk, Porządny Antoni, Rudziński Paweł, Rzepecki Stasiu, Szczepański Szymon, Tyma Jakub, Tyszkiwski Jakub

RAZ, DWA, RAZ, DWA, TRZY, KORONA TO MY !!!

{oziogallery 510}

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź