Trampkarze na start…raport z przygotowań do rundy wiosennej i zapowiedź meczów ligowych

Trampkarze na start…raport z przygotowań do rundy wiosennej i zapowiedź meczów ligowych

Już w najbliższy weekend spotkaniami z drużynami z Kamieńca i Dopiewa, rozpoczniemy batalię o zwycięstwo w swojej grupie rozgrywkowej. Warto zająć pierwsze miejsce, gdyż wobec zmian w regulaminie gwarantuje ono udział w rozgrywkach w wyższej klasie rozgrywkowej w kolejnym sezonie.
Na wiosnę zobaczymy w akcji drużyny trampkarza starszego 2001-02 i trampkarza młodszego 2002-03. Do chłopaków z rocznika 2002 dołączyli zawodnicy i zawodniczki z rocznika 2003 i z pewnością drużyna prowadzona przez trenera Rafała włączy się do walki o zwycięstwo w swojej grupie. Rywalizacja o miejsce w składzie zapowiada się bardzo ciekawie a wszyscy zawodnicy mają równe szanse by znaleźć się w wyjściowej jedenastce na pierwszy mecz ligowy. Większa część zawodników solidnie przepracowała okres zimowy, co miejmy nadzieję zaprocentuje w najbliższych tygodniach. Spróbujmy w kilku zdaniach podsumować ten okres…

W grudniu i styczniu pracowaliśmy nad wytrzymałością i wzmocnieniem tężyzny, a czas treningów przeplataliśmy grą w turniejach halowych. W styczniu pracowaliśmy na obozie w Nowej Rudzie gdzie oprócz pracy treningowej, sportów zimowych i dobrej zabawy rozegraliśmy pierwsze gry kontrolne ze Spartą Szamotuły 2002 i Pogonią Nowa Ruda 2000. W lutym i marcu kolejne gry z drużynami: Sparta Szamotuły 2001, Suchary Suchy Las, Orkan Objezierze, Akademia Reissa, Rokita Rokietnica czy Grom Plewiska. Z każdym tygodniem drużyna nabiera pewności siebie, a dobre przygotowanie kondycyjne i postęp taktyczny powinny być kluczem do sukcesu. Wszystko jednak w nogach i co ważniejsze w głowach naszych zawodników i zawodniczek. Pierwszy gwizdek już za trzy dni….Zapraszamy wszystkich do kibicowania i wspierania Koroniarzy w walce o ligowe punkty! Do zobaczenia na ligowych boiskach!

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź