Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !

Szanowni Państwo,

Sobotnie mecze i turnieje były ostatnim akcentem sportowym w bieżącym roku oraz okazją do podsumowania roku 2015. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za wspaniale chwile spędzone na zielonej murawie, zarówno podczas treningów jaki i meczów czy obozów. Rodzicom dziękujemy za wsparcie i doping dla naszych młodych piłkarzy. Piłkarska Korona to dziś blisko 200 młodych adeptów futbolu w wieku od sześciu do czternastu lat. Dynamiczny rozwój naszych drużyn z optymizmem pozwala spoglądać w najbliższy czas i miejmy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości doczekamy się naszego reprezentanta w koszulce z Białym Orłem na piersi…
W nadchodzącym roku planujemy min. zgłoszenie kolejnych drużyn do rozgrywek ligowych, organizację obozów sportowych dla wszystkich grup szkoleniowych oraz jeszcze bardziej zwrócić uwagę na wychowanie, organizację i jakość szkolenia naszych młodych sportowców.
Już w styczniu wyjeżdżamy na obozy do Nowej Rudy i Twardogóry, a turnieje orlików i żaków
w cyklu Grand Prix w Dopiewie zainaugurują Nowy Rok.

Wraz ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia życzymy Państwu spokoju ducha i radości serca, a w Nowym Roku 2016 dużo emocjonujących meczów i satysfakcji z oglądania w akcji naszych młodych Koroniarzy.

Sztab szkoleniowy KS Korona Zakrzewo

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź