Korona Cup 2015 czyli piłkarskie święto Korony Zakrzewo

Korona Cup 2015 czyli piłkarskie święto Korony Zakrzewo

Zacięta rywalizacja grupowa zadecydowała, że w meczu o 3. miejsce spotkały się drużyny gospodarza Korony Zakrzewo. Finał po wyrównanym meczu wygrywa drużyna Gromu Dopiewo pokonując UKS Orły Komorniki. Ceremonia wręczenia pucharów dla wszystkich zespołów i nagród indywidualnych zakończyła jakże udany turniej. Warto dodać, że najlepszym piłkarzem został wybrany nasz zawodnik Jakub Wasilewski. Nim opadły turniejowe emocje na parkiecie pojawili się kolejno piłkarze wszystkich kategorii wiekowych naszego klubu. Prezentacja wszystkich zawodników i mecze pokazowe przyciągnęły na trybuny sporo kibiców. Punktem kulminacyjnym były mecze najmłodszych – Żaków i prezentacja sekcji koszykówki. Podopieczni trenera Koszycy świetnie zaprezentowali się szerokiej publiczności. Po tym występie nastąpiło losowanie świątecznych upominków (piłek i szalików Korony) oraz nagrody głównej- koszulki meczowej Lecha Poznań z autografami wszystkich zawodników poznańskiej „lokomotywy”. Koszulka trafiła w ręce Antka z grupy Żaków. Jednocześnie życzenia świąteczne złożył prezes Korony pan Przemysław Paczkowski, zapraszając również na GALĘ I BAL KORONY do Pałacu w Biedrusku 9. stycznia. Po tych wydarzeniach na parkiet wybiegły drużyny trampkarza młodszego Korony Zakrzewo, Gromu Dopiewo, Gromu Plewiska, Tarnowiaka Tarnowo Podg. i UKS Skry Otusz Wlkp. Rywalizacja była niesamowicie zacięta a wyniki meczów zmieniały się jak w kalejdoskopie. W finale zwyciężył Grom Plewiska , a gospodarze bardzo gościnni znaleźli się tuż za podium przegrywając w finale pocieszenia rzutami karnymi, prowadząc w meczu już 4-0… Ostatni punkt imprezy to trójmecz z udziałem trzech drużym: trampkarzy z rocznika 2001, rodziców i trenerów. Świetna zabawa, piękne gole i zwycięstwo…trenerów Korony Zakrzewo. Za rok okazja do rewanżu i występu dla tych, którzy wybrali świąteczne zakupy lub premierę „Star Wars”. Z pewnością warto było wybrać się w sobotę do Dopiewa by przeżywać wielkie sportowe emocje! Zakończyliśmy równo o 20.00 i już czekamy na kolejny rok! 
Ze sportowym pozdrowieniem.

{oziogallery 489}

 

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź