Pływamy z „Koroną”

Pływamy z „Koroną”

Naszą ofertę kierujemy do dziewczyn i chłopców, którzy są Koroniarzami lub chcą nimi zostać (Państwa dziecko nie musi u nas trenować aby móc pływać). Tak więc każde dziecko w wieku szkolnym (klasy 1-6) oraz gimnazjalnym może dołączyć do naszych grup pływackich.

Nasze grupy pływackie chcemy podzielić na trzy podstawowe grupy:

Żabki – dziewczynki i chłopcy którzy w ramach zajęć na małym basenie będą adaptować się ze środowiskiem wodnym oraz zdobywać umiejętności elementarnego pływania w tym przygotowanie do nauczania technik pływania sportowego.

Delfiny – dziewczyny i chłopcy którzy mają już za sobą podstawowe umiejętności pływackie a w czasie zajęć na basenie sportowym będą poznawać lub doskonalić techniki pływania takie jak: kraul na grzbiecie, kraul na piersiach, styl klasyczny, delfin.

Szczupaki – dziewczyny i chłopcy którzy w czasie zajęć na basenie sportowym pracować będą nad technikami pływania, wytrzymałością oraz przygotowaniem do egzaminu na kartę pływacką oraz na żółty czepek.

Grupy pływackie liczyć będą do 15 osób (dziewcząt i chłopców). Jednostka czasowa zajęć wynosić będzie 45 min. Zajęcia odbywać się będą w Tarnowie Podgórnym na terenie Tarnowskich Term raz w tygodniu w poniedziałki w godzinach 16.00-16.45, w czwartki w godzinach: 17.30-18.15 (tylko grupa początkująca – grupa Żabki), 18.15-19.00 oraz 19.00-19.45.

Rodziców którzy zainteresowani są naszą ofertą prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres: [email protected] do dnia 21.09.2015 roku. W zgłoszeniu prosimy o podanie: kontaktu telefonicznego do Państwa, wieku dziecka, określenie umiejętności jakie dziecko posiada na obecnym etapie nauki pływania a także preferowanej dla Państwa godziny oraz dni zajęć pływackich. Po stworzeniu grup poinformowani zostaną państwo o terminie zajęć w których Państwa dzieci będą uczestniczyć. Przy ustalaniu grup będą brane pod uwagę: wiek dziecka i stopień zaawansowania. Pierwsze zajęcia planujemy od 1 października b.r.

Na pierwszej lekcji będzie przeprowadzony sprawdzian umiejętności, który jest decydujący przy klasyfikowaniu dziecka do konkretnej grupy zaawansowania. Przy podziale kierujemy się dobrem i bezpieczeństwem dziecka oraz całej grupy. Na wszystkie pytania i wątpliwości odpowiedzi udziela Pani instruktor Renata KRYCZKA tel. 604296394.

Koszt 1 jednostki czasowej zajęć (45 min) wynosi 18 zł a koszt miesięczny zajęć stanowić będzie sumę kosztów jednostek czasowych w danym miesiącu. W cenę zajęć wliczone jest ubezpieczenie dziecka.

Serdecznie zapraszamy

Ze sportowym pozdrowieniem
KS Korona Zakrzewo

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź