Podsumowanie obozu w Szamotułach

Podsumowanie obozu w Szamotułach

Dlaczego takie podejście?
Drużyna z tego rocznika, z którą trenerzy wiążą duże nadzieje, rozpoczyna sezon w młodzikach, a co za tym idzie zmieniają się zasady gry (spalone, większy plac gry, aut z ręki). Drużyna, której hasło przewodnie brzmi „Chcemy być lepsi każdego dnia” chce uczyć się grać w piłkę i dążyć do profesjonalizmu.
Chłopcy na obozie dawali z siebie wszystko ciężko trenując każdego dnia.

{youtube}EeSAV56uf-E{/youtube}

Dzielnie wypełniali założenia treningu, czego efektem są ogromne postępy jakie uczynili. Wielką atrakcją obozu był wyjazd do Wronek i zwiedzanie Akademii Lecha Poznań. Zawodnicy mogli odbyć jednostkę treningową na boisku we Wronkach a także spotkać się z takimi osobami jak Ivan Djurdjevic (trener rezerw Lecha Poznań, były zawodnik tego klubu), trener Wojciech Tomaszewski (v-ce mistrzostwo Polski Juniorów sezon 2015/2016) oraz trener Przemysław Małecki (mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych sezon 2015/2016).

{youtube}GpxsWrh3jpo{/youtube}

 

 

Każdy z trenerów opowiadał o swojej pracy a następnie odpowiadał na pytania Koroniarzy.
Na obozie sportowym nie zabrakło oczywiście momentów integrujących zespół. Wypad do Bikerlandu okazał się wyśmienitym pomysłem .

{youtube}trMrOPmMuWA{/youtube}

W wolnych chwilach chłopcy grali w gry planszowe. Na jednym ze spotkań została wybrana Rada Drużyny (Wiktor Konecki, Kuba Wasielewski, Mateusz Starzak) z Wiktorem, jako kapitanem. Innym razem zespół określił wspólny regulamin drużyny z hasłami określającymi zespół Korony Zakrzewo. Przyjaźń, samodoskonalenie, komunikowanie się, szacunek, przestrzeganie zasad orz wiara w siebie. Te 6 cech stanowi o sile naszego zespołu i będzie istotnym elementem we wspólnym rozwoju.

{youtube}Kwi56VCiEEc{/youtube}

Już od września rusza liga WZPN i wszyscy zniecierpliwieni czekają na pierwszy mecz Koroniarzy.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź