Młodzik młodszy ponownie wygrywa!

Młodzik młodszy ponownie wygrywa!

W dalszej części pierwszej połowy przewaga Koroniarzy nie malała, ale na wyrównującego gola czekaliśmy do 12 minuty meczu. Piękną bramkę z ostrego konta po podaniu Michała Wasilewskiego zdobył Oskar Spitza.
W 16 minucie meczu Michał wykonywał rzut wolny po faulu na Oskarze, centra została jednak przejęta przez obrońców którzy nie wybili jej skutecznie, piłkę jednak przejął ponownie Michał podał z poświęceniem do Oskara, który przekazał ją Maciejowi Izydorczykowi a ten silnym strzałem z bliskiej odległości pokonał bramkarza gości.
Trzeciego gola po dośrodkowaniu Michała zdobył Kacper Konior w zamieszaniu podbramkowym, który wywalczył sobie dobrą pozycję i kolanem skierował piłkę do bramki.
W dalszej części pierwszej połowy to przeciwnicy częściej zagrażali naszej bramce ale na jej straży stał niezastąpiony Hubert Hoffmann.
Druga połowa była już bardziej wyrównana, jednak to Korona kontrolowała sytuację i po rzucie rożnym wykonanym przez Michała, piłkę do bramki skierował Tomek Pietryga. Bramkarz Rokity strzał wybronił ale był bezradny przy dobitce Oskara , który głową skierował ją do siatki i ustalił wynik meczu na 4:1.Korona wygrała drugi mecz z rzędu w dwóch ostatnich meczach ligowych zdobyła 11 goli tracąc tylko dwa.Szkoda, że sezon już się zakończył.Brawo Korona!

{youtube}30MaWvZmQ-c{/youtube}

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź