Trampkarze i młodziki z kompletem punktów… Echa piłkarskiej soboty w Zakrzewie

Trampkarze i młodziki z kompletem punktów… Echa piłkarskiej soboty w Zakrzewie

Jako pierwsi do boju stanęli trampkarze i po nerwowym początku z każdą minutą coraz bardziej dominowali nad przeciwnikiem. Skuteczna gra skrzydłowych i napastników daje prowadzenie 3-0 do przerwy. Druga połowa już zdecydowanie pod nasze dyktando i kolejne trafienia Makosa,Mikiego,Faliego i Szwebiego, które dają końcowe zwycięstwo 7-0. Cieszy zerowe konto obrony i bramkarza, coraz lepsza komunikacja i zrozumienie w ofensywie. Za tydzień czas na rewanż z obornicką Spartą!

 
Korona Zakrzewo vs Orkan Objezierze
7 0

Po trampkarzech na boisko wybiegli młodsi chłopcy z rocznika 2002 uzupełnieni Wasylem, Izim i Oskim z rocznika 2003. I właśnie bohaterem spotkania okazał się Michał Wasielewski, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzałem z pierwszej piłki zdobył „złotą” bramkę. Do końca meczu trwała zacięta walka o każdy metr boiska a zwycięsko z tej walki wychodzą młodzi Koroniarze pokazując olbrzymią determinację i waleczność. Brawo chłopaki! Za tydzień derby z Dopiewem i szansa na kolejne punkty.

 
Korona Zakrzewo vs Koziołek Poznań
1 0

Zespołowość,pracowitość, determinacja,waleczność, pewność siebie, wiara w siebie i zespół…to Wy dzięki tym cechom tworzycie charakter i siłę tej drużyny. Razem tworzymy przyszłość.Z podniesionym czołem Korona zawsze zespołem !

{youtube}edrTfgUXBmg{/youtube}

{oziogallery 421}

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź