Zadanie wykonane…! Trampkarze pokonują lidera grupy!!!

Zadanie wykonane…! Trampkarze pokonują lidera grupy!!!

Młodzi Koroniarze niezwykle skoncentrowani  podeszli do tego meczu. Ostatnie tygodnie to naprawdę ciężka praca jaką wykonał cały zespół i dziś trzeba przyznać już od momentu wyjścia na murawę , aż po końcowy gwizdek sędziego drużyna pokazała charakter i stworzyła piękne widowisko! Od pierwszych minut gospodarze nadawali ton grze a jedyne akcje naszych rywali wynikały z prostych strat piłki. Pewna i skuteczna gra obrońców  i bramkarza nie pozwalała rozwinąć skrzydeł drużynie z Poznania. 

Po kilku dobrych akcjach, zwłaszcza skrzydłami zdobywamy pierwszą bramkę. Efektowną akcją popisuje się Miki, który mija bramkarza i z bardzo trudnej pozycji, mimo interwencji obrońców trafia pod poprzeczkę i obejmujemy prowadzenie. Gdy wydawało się, że do szatni zejdziemy 
z przewagą jednego gola, dośrodkowanie w nasze pole karne mija obronę i trafia pod nogi napastnika, który pięknym uderzeniem w okienko bramki doprowadza do wyrównania. Stracony gol jeszcze bardziej zmobilizował naszych piłkarzy, którzy po przerwie zafundowali wszystkim  dobre widowisko. Świetne akcje, zwłaszcza piękne kontrataki raz po raz rozrywały obronę rywala. Na 2-1 trafia Makos płaskim strzałem po podaniu Faliego. Kolejne trafienie zalicza Seba po dośrodkowaniu Miłosza z prawej strony i mamy 3-1. Wtedy odważniej atakują goście. Na posterunku obrona i Jędrzej, a gdy wydawało się, że bramka dla gości musi paść fantastyczną interwencją w obronie popisuje się Fali, wybijając piłkę z linii bramkowej po udanym pościgu za napastnikiem. Po chwilowym naporze przeciwnika znów do głosu dochodzą Koroniarze, a prawdziwe wejście smoka zalicza Zawisz, który najpierw asystuje przy bramce Makosa na 4-1, by w kolejnej akcji pięknym wolejem wykończyć atak całego zespołu. 
Mecz kończy się wynikiem 5-1!!! Na wyróżnienie zasłużył cały zespół, który determinacją
i pracowitością w grze potrafił zdominować tak silnego rywala i odnieść przekonujące zwycięstwo. Warto pracować by rozgrywać takie mecze jak dziś!!! Już za tydzień kolejne spotkanie na naszym stadionie. Na kameralnym obiekcie z piękną murawą podejmiemy drożynę z Objezierza 
i serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do dopingu trampkarzy i młodzików. Początek 10.30 sobota 16 maja!!! Zapraszamy!!!
A przed nami tydzień pracy: poniedziałek 18.30-20.00 Zakrzewo, środa 18.00-20.00 Przeźmierowo, piątek 18.15-19.45 Zakrzewo. 

Z podniesionym czołem Korona zawsze zespołem!!!

Korona 5-1 Przemysław Poznań

Bramki : H.Makowski 2 , S.Rudner, M.Konieczny , M.Zawisza

{oziogallery 419}

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź