Pewne trzy punkty trampkarzy

Pewne trzy punkty trampkarzy

Kolejne bramki padają po zespołowych akcjach całej drużyny a bramkowym łupem dzielą się Szwebi, Fali i mający „dzień konia” Miki, którego piłka szukała w polu karnym. Mimo, że przeciwnik nie stworzył wielu akcji pod naszą bramką to na wyróżnienie zasłużył nasz bramkarz, który cały czas kierował obroną a w sytuacjach podbramkowych spisywał się bez zarzutu. Duży plus dla wszystkich za grę zespołową i przemyślane akcje, które ćwiczymy na treningach. Warto pracować bo efekty widać w grze. Cieszy reakcja drużyny, która po niedzielnej porażce ciężko pracowała na treningach, a w meczu pokazała charakter i determinację od pierwszej do ostatniej minuty. Tak trzymać Koroniarze!

Arka Kiekrz Korona Zakrzewo 0:8  

Skład Korony: J.Wawrzyniak-W.Słociński, A.Lamot , J.Kuc , D.Słowik – H.Makowski, S.Rudner, J.Szwebów , B.Marczak , B.Faliszewski – M.Konieczny oraz B.Rusche , D.Kochański

Bramki:B.Faliszewski 11′,50′,67′ (asysta M.Konieczny);M.Konieczny 29′,46′,55′ (asysta J.Szwebów) ,65′ (asysta H.Makowski); J.Szwebów 40′ (asysta D.Kochański)

{youtube}Wbt31nmus8M{/youtube}

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź