Festyn na otwarcie boiska

Festyn na otwarcie boiska

 Szanowni Państwo!!!

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Klubu Korona Zakrzewo pragniemy Państwa zaprosić na wyjątkowe wydarzenie, które jest ważnym punktem zwrotnym w krótkiej ale jakże dynamicznej pod względem rozwoju historii Klubu. Tym wydarzeniem będzie festyn z okazji uroczystego otwarcie boiska Korony Zakrzewo, który rozpocznie się w dniu 21 września 2014 roku o godzinie 14.00 na boisku w Zakrzewie. Po renowacji murawy a także instalacji kontenerów socjalnych chcemy w obecności włodarzy Gminy oraz przyjaznych wobec Korony ludzi a przede wszystkim przy udziale Waszym i Naszych kochanych dzieci (zawodników Korony Zakrzewo) uroczyście otworzyć nowy rozdział Klubu. W ramach festynu przygotowaliśmy dla Państwa i naszych zawodników bogaty program z  szeregiem atrakcji a w nim:

 1. Powitanie zaproszonych gości.
 2. Przedstawienie wkładu osób zaangażowanych w odbudowę i renowację boiska.
 3. Uroczyste przecięcie wstęgi.
 4. Mecz najmłodszych Koroniarzy (rocznik 2007-2008) .
 5. Występ grupy tanecznej dziewcząt z Gimnazjum w Skórzewie.
 6. Treningi  pokazowe grup Korony Zakrzewo
  – grupa C1 2004-2005
  – grupa C liga 2004-2005
  – grupa B2 2002-2003
  – grupa B liga 2001-2002
  – grupa B (złota) 2000-2001
 7.   „Wywiad rzeka” i ty możesz zadać pytanie ikonie (Jarosławowi ARASZKIEWICZOWI) i nadziei (Maciejowi WILUSZOWI) POZNAŃSKIEGO LECHA.
 8. Mecz juniorzy Korony Zakrzewo – Ojcowie dzieci Korony Zakrzewo.

Jednocześnie informuję że wspomniany festyn poprzedzi w dniu 20 września 2014 roku o godz. 17.00 msza święta w intencji Korony Zakrzewo i jej zawodników, która odprawiona zostanie w Kaplicy w Dąbrówce. Serdecznie zapraszamy Rodziców, zawodników i tych wszystkich którym nie jest obojętna Korona Zakrzewo.

Kiełbasa z grilla grochówka wojskowa i coś słodkiego…

W ramach festynu będzie możliwość zasmakowania kiełbasy z grilla (porcja z chlebem jedynie  5zł), grochówki wojskowej (porcja z chlebem również 5zł).  Jest również pomysł aby na oddzielnym stoisku pojawiło się coś słodkiego a dokładnie wypieki kochanych Mam dzieci Korony Zakrzewo. Wszystkie Mamy które chcą podzielić się swoimi wypiekami proszone są o kontakt z Kasią MOROZ (tel. 501217067).  Dochód z przyniesionych wypieków w całości przeznaczony zostanie na cele statutowe Korony Zakrzewo.

Powołanie do Reprezentacji Ojców Korony Zakrzewo.

Jednym z głównych punktów Festynu z okazji otwarcia boiska będzie mecz Ojców dzieci Korony Zakrzewo z juniorami Korony. W związku z powyższym rozpoczęliśmy kompletowanie Reprezentacji Ojców. Na kierownika reprezentacji mianowany został Łukasz KROCIAK (tel. 500 006 903). Zachęcamy Ojców do pokazania swoich możliwości piłkarskich. Będzie to rewanż za mecz rozegrany w ramach halowego turnieju Korony Zakrzewo w grudniu 2013 roku. W pierwszym meczu po zaciętym boju nieznacznie wygrali Ojcowie. Jak będzie tym razem zobaczymy 21 września. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt z kierownikiem Reprezentacji.

I ty możesz zadać pytanie ikonie (Jarosławowi ARASZKIEWICZOWI) i nadziei (Maciejowi WILUSZOWI) POZNAŃSKIEGO LECHA.

Naszymi specjalnymi gośćmi festynu będą Jarosław ARASZKIEWICZ (były piłkarz  Lecha Poznań, reprezentant Polski, 5-krotny Mistrz Polski, 2-krotny zdobywca Pucharu Polski,  trener) i Maciej WILUSZ (piłkarz i nadzieja Lecha Poznań). W trakcie festynu przeprowadzony zostanie wywiad z naszymi gośćmi a zadającym pytania może być każdy z nas. Przygotuj pytania,
przyjdź i zadaj je Jarosowi ARASZKIEWICZOWI i Maciejowi WILUSZOWI.

Włącz się w przygotowania Festynu

Z racji szeregu prac, które stoją przed nami w związku z festynem Korony, zwracam się do Państwa o włączenie się w organizację  festynu. Główne prace jakie będziemy wspólnie realizować to rozkładania\składanie namiotów, stoisk, parasoli, przewóz stołów, ławek, namiotów, koordynacja organizacyjna festynu. Chciejmy się włączyć we wspólną organizacje Festynu. Zainteresowanych proszę o kontakt z Maciejem KONOPA (tel. 502 129 452) mail: [email protected]

Serdecznie Wszystkich Zapraszamy

W imieniu organizatorów:
Maciej KONOPA

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź