Wakacyjne występy Naszych szachistów

Wakacyjne występy Naszych szachistów

Szymon Tadych wraz z bratem Olgierdem Tadych występowali w X Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy. Szymon, w grupie do lat 12 zajął dobre, szóste miejsce w tym turnieju. Szymon, także występował w Szczyrku, w grupie juniorów do 18 lat.

Bruno Rusche w Obrze pod Wolsztynem zdobył III kategorię szachową. Gratulujemy !!!

Maximilian Geski występował w XIX Turnieju Szachowym, Konik Morski, Rewal 2014. Max był 12 i potwierdził III kategorię szachową.

Seniorzy zaznaczyli swój udział Damian Bartkowiak i Grzegorz Huchwajda wystartowali w XXII Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu. Dobre 12 miejsce na 95 startujących zajął p. Damian. Grzegorz Huchwajda reprezentował Nasz klub w trakcie Summer Festiwal 2014, rozgrywanym również w Poznaniu.

Wojciech Olejarczyk zajął I miejsce w V Rycerskim Turnieju Szachowym w Bratianie (więcej :http://www.wama-sport.pl/index.php/dyscypliny-224/szachy/item/12798-turnieje-w-mragowie-i-bratianie-rosjanie-i-wojciech-Olejarczyk ),

Łukasz Huchwajda zajął I miejsce w turnieju w Stęszewie, na początku wakacji i V miejsce w XXII Turnieju Solidarności w Poznaniu w ostatnim dniu sierpnia.

W tym roku kadra KS Korony Zakrzewo poszerzyła się o kolejnych zawodników a także rozwija dodatkowe grupy szkoleniowe w Dąbrówce i Zakrzewie (więcej: www.korona-zakrzewo.pl sekcja szachowa i http://www.cr-pzszach.pl/ew/viewpage.php?page_id=2&zwiazek=&klub_pers_id=867 ).

Instruktorzy szachowi

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź