Wakacje 2014

Wakacje 2014

Szanowni Państwo!!

Za nami kolejny udany sezon 2013/2014 w Koronie Zakrzewo. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za wszelakie wsparcie jakie nasze Stowarzyszenie od Państwa otrzymało. Dziękujemy za włożoną energię, masę pomysłów i jakąkolwiek pomoc.

Wraz z zakończeniem sezonu chcielibyśmy poinformować Państwa o ważnych sprawach organizacyjnych:

1. TRENINGI W WAKACJE

Zajęcia lipcowe odbywać się będą raz w tygodniu na Orliku w Skórzewie
Wtorek godz. 17.00-18.30 cała grupa B
Wtorek godz. 18.30-20.00 grupa C oraz D

W sierpniu od 11.08 po obozie przejdziemy na treningi 2 razy w tygodniu.

2. OBÓZ

Od 1 sierpnia (piątek) do 8 sierpnia (piątek) Korona Zakrzewo wyjeżdżamy na obóz do miejscowości Pokrzywna. W tym czasie ze względu na wyjazd wszystkich trenerów zajęcia będą odwołane. Bardzo prosimy o dokonywanie reszty wpłat na obóz. Całkowity koszt 750 zł. Wpłata na obóz musi być uzupełniona do dnia 18.07 ze względu na wymagane płatności dla organizatora. O szczegółowych informacjach obozowych zostaną Państwo powiadomieni do 10 lipca.

3. OPŁATY ZA WAKACJE

Ze względu na charakter naszego Stowarzyszenia nasza składka obowiązuje przez cały rok. Oznacza to, iż za miesiące wakacyjne czyli lipiec i sierpień składka nie ulega zmianie, jest obowiązkowa i wynosi 80 zł.

4. NOWY SEZON 2014/2015

Mając na uwadze istotę sportowej rywalizacji od września pragniemy aby każdy zawodnik w Koronie Zakrzewo miał możliwość sprawdzenia swoich sił w meczu z różnymi przeciwnikami. Planujemy odpowiedni podział grup aby każda z ekip mogła rywalizować czy to w lidze WZPN czy też w lidze .

5. BOISKO w ZAKRZEWIE

Odbudowa naszego najważniejszego obiektu wymagała dużych wysiłków organizacyjnych i finansowych. Dobrodziejstwo posiadania własnego boiska doceniają chłopcy i także Państwo mieli możliwość podziwiać obiekt podczas niedzielnego festynu.
Tym niemniej ilość zawodników(175 zapisanych) biegających po murawie 2 razy w tygodniu zużywa murawę w tempie zastraszającym.
Mając poparcie Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia i Komisji Rewizyjnej podjęliśmy decyzję o renowacji płyty głównej naszego boiska. Przygotowywane jest też do treningów boisko boczne. Łączne koszty prac które musimy podjąć abyśmy mogli grać na naszym boisku w roku 2015 wyniosą ponad 10 tysięcy złotych.
Prosimy więc rodziców i wszystkich dobrodziejów Stowarzyszenia o wpłaty darowizn. Przysłowiowa „stówa” przy ok. 145 rodzin w zupełności rozwiązałaby problemy finansowe.

We wrześniu odbędzie się oficjalne otwarcie naszych obiektów połączone z przedstawieniem każdej z grup oraz ich trenerów. Już teraz zachęcam Państwa do włączenia się w organizację tego wydarzenia.

W trakcie Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia przedstawiliśmy nowego Członka Zarządu którym został Pan Maciej Konopa za ustępującego z funkcji Jacka Kaczmarka. Dziękujemy Jackowi za 3 lata owocnej współpracy i liczymy na dalsze wsparcie w chwilach trudnych. Maciejowi życzymy owocnej pracy w gronie kierownictwa Klubu i podejmowania nowych wyzwań przed którymi staniemy.

Dziękując jeszcze raz za okazane wsparcie życzymy wypoczynku i wspaniałych wakacyjnych wrażeń. Mamy nadzieję,że nie tylko aspekty sportowe, ale także wychowawcze zgodne z chrześcijańską misją naszego Stowarzyszenia przekonują do powierzania nam Państwa dzieci.

Ze sportowym pozdrowieniem

W imieniu Sztabu Trenerskiego Tomasz Lewandowski
W imieniu Zarządu Klubu Przemysław Paczkowski

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź