Ostatnie mecze grupy B w sezonie

Ostatnie mecze grupy B w sezonie

21 czerwca odbyły się ostatnie w tym sezonie mecze ligowe, drużyn U12 i U13. Obie Koroniarskie ekipy poradziły sobie wyśmienicie.


O godzinie 11:00 swój mecz rozpoczęła grupa U12. Mimo nieobecności głównego trenera Łukasza Berczyńskiego, Koroniarze sprostali zadaniu, bo trenerów w Koronie mamy fantastycznych. Korona U12 pod kierownictwem trenera Tomka Lewandowskiego pokonała Tarnowiaka 6:0 po dwóch niesamowitych strzałach Miłosza Dorny z rzutów wolnych, dwóch golach Jasia Jankowskiego oraz dzięki doskonałej formie strzeleckiej obu braci Spitza. Warto też dodać, że doskonały mecz rozegrał Patryk Kędziora, który asystował pzy golu Jasia i wywalczył rzut wolny, po którym padła bramka. Teraz już oficjalnie można ogłosić, że KS Korona Zakrzewo U2002 zostaje mistrzem grupy D2 w kategorii Młodzik Młodszy.

O 14:00 zabrzmiał pierwszy gwizdek sędziego i Korona U13 rozpoczęła mecz ze Spójnią Stykowo. Już po 4 minutach, piłkarze z Zakrzewa prowadzili 3:0 po dwóch bramkach Huberta Makowskiego, i jednej Kuby Szwebów. Później Hubert trafił do siatki jeszcze dwa razy. Kolejne gole dla korony strzelali: Radziszewski, Rudner, Wróbel, Jankowski, Kochański. Mecz skończył się wynikiem 10:2 dla Korony, a rocznik 2001 może cieszyć się z wicemistrza grupy D1 w kategorii młodzik starszy

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź