pt 17.00-18.15 boisko w Zakrzewie

od piątku 3 listopada

pon 18.15 -19.30 hala A Dąbrówka
pt 17.30-19.00 hala Dopiewo ul. Łąkowa

24474792 1539723809444266 1427456814 oKoroniarze dzisiaj dostarczyli na hali w Kamionkach kibicom dużo emocji, niektóre nasze mecze można nazwać nawet "dreszczowcami". Zaczęliśmy turniej o godzinie 8:30 prezentacją wszystkich drużyn, rywalizowaliśmy z zespołami z Poznania i okolic. Naszym dzisiejszym celem była gra za wszelką cenę w wysokim pressingu oraz szybki doskok do przeciwnika. Zaczęło się od spotkania z zespołem AKF-u. Korona wyszła odważnie i  realizowała założenia meczowa . Po 3 minutach nasz super snajper Nikodem Gostomski wyprowadza Koronę na prowadzenie. Korona gra przez pierwsze 5 minut bardzo dobrze zarówno w grze 1 na 1 jak i w ataku pozycyjnym.

24322136 1539724122777568 2053637257 oNiestety tracimy w pewnym momencie koncentrację i do końca meczu przeciwnik strzela nam aż 5 goli. Następny mecz to świetna postawa naszego bramkarza Marcina Fabiańskiego i remis 0-0 z wieloma niewykorzystanymi sytuacjami ze strony Koroniarzy. Kolejny mecz zagraliśmy z gospodarzami turnieju AVIĄ KAMIONKI. Koroniarze wyszli zdeterminowani do meczu, walczyliśmy dzielnie ale to niestety gospodarze otwierają wynik spotkania. Korona napiera na rywala i próbuję zdobyć wyrównującą bramkę, cierpliwość sprawia, że udaje się to.... 10 sekund przed końcem. Nikodem Gostomski po wspaniałym rajdzie trafia w słupek i kiedy wydaje się ,że akcja jest już stracona do piłki dobiega Patryk Mierzyński i pakuje pewnie piłkę do siatki!! 1-1 koniec meczu i niesamowity dreszczowiec. 24463063 1539723902777590 974183350 oNastępny mecz zagraliśmy z Wartą Śrem i niestety ulegliśmy 0-4. Gorszy bilans bramek spowodował, że Korona musiała zagrać ostatni mecz o 9 miejsce. Zagraliśmy z RED BOX BIEDRUSKO. Niestety to rywale strzelają pierwsi bramkę. Korona napiera i strzela szybko 2 gole. Autorami Jakub Śliwiński oraz Nikodem Gostomski. 3 minuty do końca rywale wyrównują. Korona rusza do ataku i kiedy wydaję się, że czekają nas rzuty karne Red Box kontratakuje i pół minuty przed końcem strzela bramkę. 2-3! Korona walczyła dzielnie we wszystkich meczach, było widać zaangażowanie oraz walkę do końca. Zawodnicy wykonali zadanie turniejowe w postaci gry wysokim pressingiem. Większość meczów była wyrównana. Korona pokazała dobrą piłkę. Wynik jest ważny, ale nie jest najważniejszy. Najważniejsza jest dobra zabawa oraz rozwój piłkarski wszystkich zawodników- sposób w jaki próbują grać. Koroniarze po 3 weekendach turniejowych z rzędu mają przerwę. Skupiamy się teraz na treningach i na ciężkiej pracy nad różnymi elementami w naszej grze. W styczniu czekają nas już 2 kolejne turnieje.

24203793 1539852029431444 540043630 n

W turnieju zagrali : Filip Maciorowski, Jakub Wojciechowski, Jakub Śliwiński, Marcin Fabiański, Nikodem Gostomski, Wiktor Vogt, Patryk Mierzyński oraz Oliwier Osiadacz.

Z podniesionym czołem Korona zawsze zespołem!