PIŁKA NOŻNA

Żak starszy F1 Liga RAFiK rocznik 2009-10

Trener Krzysztof Paczkowski

2017trener paczka

 

 

 

 

Treningi:

pon 17.00 - 18.15 boisko w Zakrzewie
pt 17.00-18.15 boisko w Zakrzewie

Korona 09/10 rozpoczęła dzisiaj z samego rana Ligę RAFIK. Wczesna pora nie wpłynęła jednak dobrze na naszych zawodników , którzy w pierwszych meczach przypominali dosyć ospałych. W kolejnych meczach pokazaliśmy jednak kilka bardzo dobry akcji. Wygrywaliśmy wiele pojedynków 1 x 1, próbowaliśmy grać odważnie co czasem kończyło się kontrą i bramką ze strony przeciwnika. Ale taka właśnie powinna być drużyna, odważna nie bojąca się ryzykować i walczyć. W pięciu meczach naszej drużynie udało się strzelić 6 bramek. W poniedziałek zaczynamy kolejny tydzień nauki i zabawy podczas treningów. Zaangażowanie i koncentracja zaowocują lepszą grą i rozwojem piłkarzy , który dla nas w naszym klubie jest najważniejszy. Kolejna kolejka ligi RAFIK już za tydzień.

Skład:
Filip Maciorowski, Jakub Śliwiński, Wiktor Berczyński, Max Kowalski, Olivier Osiadacz, Leon Słowik, Wiktor Vogt, Antek Żurek, Grzesiu Ławniczak, Hubert Fornalik, Hubert Bacik, Michał Miedziński.

200910 Zakrzewo harmonogram nowy

 MG 2583Sezon 2016/2017 wraz z końcem tego tygodnia dobiega końca. Dla niektórych zawodników naszej drużyny był to debiutancki rok w koroniarskich barwach. Nasza drużyna bowiem jest mieszanką zawodników trenujących już 2 sezon oraz zawodników z jednosezonowym stażem. Koroniarze zaczęli zmagania w piłkarskim świecie we wrześniu 2016 roku , po 3 miesiącach treningów na stadionie Korony Zakrzewo przeszliśmy na treningi halowe w Dąbrówce oraz Dopiewie. Zawodnicy podwyższali swoje umiejętności gry 1 x 1 oraz techniki użytkowej. W grudniu nadszedł czas na turniejowy debiut naszych małych koroniarzy. Braliśmy udział w KORONA CUP , który pomimo braku wyniku sportowego można zaliczyć do udanych. Koroniarze kapitalnie bawili się grając oraz spędzając czas razem podczas imprezy. Turniej przebiegł w bardzo przyjaznej atmosferze, dzięki rodzicom naszych piłkarzy, którzy aktywnie włączyli się w organizacje imprezy.

 MG 2561W poprzedni weekend Koroniarze z rocznika 2009/2010 zakończyli rozgrywki ligi RED BOX. Nasi piłkarze rozegrali w sumie 8 meczów, strzelając przy tym 9 bramek. Pomimo dopiero pierwszego sezonu w rozgrywkach cieszy wyrównana walka z innymi zespołami. Koroniarze zrobili ogromny postęp w umiejętnościach gry 1x1 w stosunku do początku rozgrywek. Przed koroniarzami jeszcze wiele pracy na treningach. Zaangażowanie i chęć doskonalenia się zaaowocuje coraz większymi umiejętnościami. Mali koroniarze czerpią ogromną radość z gry w piłkę co bardzo cieszy, gdyż w tym wieku najważniejsza jest dobra zabawa i radość z grania w piłkę nożną , a nie wynik sportowy.

Korona Grom meczW sobotni poranek nasi dzielni Koroniarze rozegrali kolejne mecze ligi RED BOX. Zagraliśmy mecze z Akademią RED BOXA oraz GKS-em Dopiewo. Pomimo chłodnej pogody zawodnicy dzielnie rywalizowali z przeciwnikami, strzelając kilka bramek. Najważniejszy nie był wynik, tylko dobra zabawa i uśmiech na twarzach Koroniarzy. Mieliśmy świetne wsparcie w postaci rodziców, którzy od początku dopingowali Koroniarzy do lepszej gry. Widać jednak, że przed naszą drużyną dużo pracy na treningach. Nasi zawodnicy muszą cały czas pracować nad swoimi umiejętnościami, które z czasem przy odpowiednim zaangażowaniu na treningach będą wzrastać.

redbox zak mlodszy2W sobotę, 8 kwietnia przy ul. Promienistej w Poznaniu rozegrano pierwszą serię spotkań w lidze RedBox Junior. Drużyna Korony Żaków młodszych - 2009 (gr. trenera Krzysztofa Paczkowskiego) rozegrała swój pierwszy mecz z Football Academy Lech Poznań Winiary.

RED BOX Junior Liga 2009 (wiosna 2017)

System szkolenia Korony

kolaz szkolenie

FaniMani.pl

Biuletyn Informacyjny

Zapraszamy do subskrypcji naszego biuletynu.
Najpilniejsze informacje od trenerów dotyczące wybranych grup, komunikaty zarządu oraz wiadomości o nadchodzących wydarzeniach klubowych -na Twój adres e-mail.