PIŁKA NOŻNA

Trampkarz młodszy C2 rocznik 2004-2005 Liga WZPN

22345119 1896307507354277 1967230158 o

Trener Marcin Jóźwiak

2017trener marcin jozwiak

 

 

 

 

 

Treningi:

pon 19.00 - 20.30 orlik Skórzewo

śr 17.00 - 18.30 boisko w Zakrzewie

pt 18.30 – 20.00 boisko w Zakrzewie

 od poniedziałku 13 listopada

pon 19.00 - 20.30 orlik Skórzewo
śr 19.00-20.30 hala Dopiewo ul. Łąkowa
pt 18.00 – 19.30 orlik Skórzewo

Terminarz ligowy WZPN Trampkarz młodszy C2

22369095 1896294390688922 2141904286 oDziś wybraliśmy się do Międzychodu na mecz z miejscową Wartą w ramach 6-ej ligowej kolejki drugoligowych rozgrywek trampkarzy młodszych.

Już na początku wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo o ligowe punkty, kiedy to okazało się, że gramy na boisku bocznym, które było tak zawilgocone, błotniste i grząskie. O zgrozo piękny obiekt w Międzychodzie - płyta główna stał w tym czasie wolny. Bo jak to u nas zwykle bywa takie boiska są zarezerwowane dla IV ligowych zawodników seniorów!!! Bo po co dzieci mają grać w komfortowych warunkach jak mogą grzęznąć w błocie!

 

Pierwsze minuty to nasza przewaga i już w 6' gry Maksymilian Kłosek w środkowej strefie przyjął piłkę tyłem do bramki, zagrał do Jakuba Wasielewskiego, a ten prostopadle podał ją do Dawida Bocheńskiego. Drugi gol został przez naszych zawodników skopiowany w 9' gry. Akcja toczyła się tylko w bocznym sektorze boiska. Podanie "Wasyla", wykorzystał Bochen.

Po tak aktywnym początku nasza gra wcale nie zwolniła tempa. Przed swoimi szansami na zdobycie gola stawali: Maksymilian Kłosek. Piłka po strzale Maksa trafiła w słupek i poprzeczkę. Potem dogodnych akcji nie wykorzystał "Landi", a na deser minimalnie z rzutu wolnego przestrzelił "Bochen". Czego nie wykorzystali Koroniarze, wykorzystał przeciwnik zdobywając gola kontaktowego w 22' gry, przy bierności naszej defensywy.

 

Jeszcze przed przerwą straciliśmy lewego obrońcę Jakuba Karcza, który został sfaulowany i upadł na lewy bark. Uraz okazał się złamaniem kości ramienia. Jednak pan sędzia w tym przypadku nie dopatrzył się faulu w polu karnym!

Po zmianie stron chłopcy zmobilizowani grą dla Kuby, przyjęli niestety poziom gry gospodarzy i wdali się w dyskusję z przeciwnikiem oraz arbitrem głównym. Pogubiony sędzie przestał panować na boisku, a całe ognisko wzniecał w dalszym ciągu trener miejscowych, który zdaje się powinien zrobić "papiery sędziowskie"! W dalszej części gry w polu karnym gospodarzy faulowani byli Bochen, Bandi, Maksio, ale gwizdek milczał w dalszym ciągu. Dopiero w 56' gry po faulu na Bochenie, sędzia wreszcie dopatrzył się przewinienia. Wasyl zamienił karnego na gola. Tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego Jakub Wasielewski otrzymał podanie w środkowej strefie od Bochena i przedryblował połowę boiska, kiwnął bramkarza i postawił "kropkę nad i", na bardzo błotnistym terenie w Międzychodzie. Chłopcy stanęli na wysokości zadania, przetrwali ten ciężki mecz, zagrali dla Karczusia, którego czeka teraz dłuższa przerwa w treningach, ale Kuba wróci do nas silniejszy i jeszcze bardziej zdeterminowany do pracy treningowej.

Decyzja klubu o grze w błocie przy bardzo dobrze przygotowanej płycie głównej boiska jest po prostu niezrozumiała. Miało być inaczej, miało się stawiać na rozwój piłki młodzieżowej, pobudowano obiekty, a w ostateczności to seniorzy są ważniejsi niż młode rozwijające się pokolenie. To się chyba nigdy nie zmieni podkreśla trener Jóźwiak.

Dziękuję serdecznie rodzicom Państwu Starzak za szybką pomoc w transporcie Jakuba do szpitala.

Z podniesionym czołem Korona zawsze zespołem!

miedz

mied

II liga Trampkarz 2017/2018

System szkolenia Korony

kolaz szkolenie

FaniMani.pl

Biuletyn Informacyjny

Zapraszamy do subskrypcji naszego biuletynu.
Najpilniejsze informacje od trenerów dotyczące wybranych grup, komunikaty zarządu oraz wiadomości o nadchodzących wydarzeniach klubowych -na Twój adres e-mail.