PIŁKA NOŻNA

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do wszechstronnej współpracy z naszym Stowarzyszeniem. Oferujemy Państwu możliwość umieszczenia logo Darczyńcy na koszulkach jednej lub nawet wszystkich grup naszych piłkarzy, w opcji pełnego roku, wg indywidualnych ustaleń. W zamian uzyskają Państwo promocję Państwa firmy na terenie gminy i powiatu, podczas wszystkich meczy ligowych na własnym boisku oraz na wyjazdach. W ramach pakietu istnieją możliwości umieszczenia banerów reklamowych na boisku w Zakrzewie, oraz promocji logo Darczyńcy na naszych stronach internetowych.

Inną możliwością współpracy jest umieszczenie bannerów reklamowych Państwa firmy o wymiarach 200x120 cm w następujących lokalizacjach:

  • na zewnętrznym parkanie boiska od strony ul. Długiej
  • na zewnętrznym parkanie boiska od strony ul. Długiej oraz od strony wewnętrznej boiska
  • na wewnętrznym parkanie boiska 
  • na wewnętrznym parkanie za bramkami

Koszt miesięczny w poszczególnych opcjach wynosi odpowiednio: 100 pln, 200 pln, 150 pln i 50 pln. Minimalny okres umieszczenia banerów reklamowych to 12 miesięcy. Możliwe są również inne opcje dotyczące lokalizacji i ilości banerów, do indywidualnych ustaleń.

Mamy nadzieję, iż zainteresowaliśmy Państwa naszą ofertą współpracy. W razie pytań lub propozycji pozostajemy do dyspozycji.
  
W imieniu Zarządu KS Korona Zakrzewo
Mariusz Piasny

System szkolenia Korony

kolaz szkolenie

FaniMani.pl

Biuletyn Informacyjny

Zapraszamy do subskrypcji naszego biuletynu.
Najpilniejsze informacje od trenerów dotyczące wybranych grup, komunikaty zarządu oraz wiadomości o nadchodzących wydarzeniach klubowych -na Twój adres e-mail.