PIŁKA NOŻNA

Collage obozSzanowni Państwo,
Sezon jesienny zbliża się  ku końcowi. Wkrótce rozpoczną się zimowe treningi i liczne turnieje halowe. Najważniejszym punktem przygotowań do rundy wiosennej, zwłaszcza dla grup ligowych będą zimowe obozy piłkarskie, które pozwolą optymalnie przygotować formę, zintegrować drużynę oraz oderwać się od codziennej pracy szkolnej i treningowej. Są one obowiązkowym i bardzo ważnym wydarzeniem dla każdej z drużyn. Staramy się korzystać ze sprawdzonej i w pełni profesjonalnej bazy sportowej, z której każdego roku korzystają uznane marki, tak by z każdego obozu oprócz doskonałej formy przywieźć również moc niezapomnianych wrażeń.
Poniżej przedstawiamy terminy i miejsca obozów dla poszczególnych grup piłkarskich, liczbę uczestników, koszt obozu oraz wstępnie skład kadry trenerskiej. Po kliknięciu na miniaturę znajdującą się po lewej stronie zostaniecie przekierowani do wybranej oferty. Każda z nich została skonfigurowana przede wszystkim pod kątem realizacji zadań treningowych przygotowujących do sezonu wiosennego odpowiednich dla danego rocznika, uzupełniona także o atrakcje pozasportowe.

 

Harmonogram wpłat :

- 400 zł do 23.12.2017 r

- pozostała kwota do 28.01.2018 r.

 

miniat tward1) Obóz w Twardogórze 11.02-17.02

Miejsce: Hotel GOSiR ul. Wrocławska 39, Twardogóra.

Drużyny Orliki i Żaki 2007/2008/2009 (grupa Rafik) – liczba miejsc ok. 30.

Trenerzy: Jakub Górczak, Rafał Starzyński, Maciej Śliwiński

Koszt obozu: 900 zł

 Dla Koroniarzy z roczników 2007-2009 przygotowaliśmy wyjazd do Twardogóry. W gościnnych progach obiektu Twardogórskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji po raz kolejny będziemy trenować, bawić się i z pewnością przywieziemy moc niezapomnianych wrażeń. Naszym obiektem będzie komfortowy hotel GOSiR w Twardogórze. Obiekt niezwykle funkcjonalny, nowoczesny, goszczący imprezy o najwyższej randze takie jak mecz siatkówki Polska-Rosja, gwiazdy estrady i znane kluby i szkółki piłkarskie np. Śląsk Wrocław. Po całym obiekcie można poruszać się niemal w „kapciach”, gdyż cały obiekt jest dużym kompleksem pod jednym dachem.Do naszej dyspozycji będzie wspaniała hala sportowa z pełnym zapleczem sanitarnym. Do hali przylega druga duża sala gimnastyczna. Korzystać będziemy z sali aerobiku, sali tanecznej oraz profesjonalnej strzelnicy, gdzie pod okiem instruktora ćwiczyć będziemy celność i koncentrację. Pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami, wyposażone w TV, posiadają łącza internetowe. Pyszne domowe obiady w hotelowej stołówce serwowane przez panią Iwonę i jej załogę to kolejny wielki atut naszej wizyty w zaprzyjaźnionej Twardogórze. Fantastyczna obsługa i komfortowy, w pełni monitorowany obiekt z odnową biologiczną (sauna, hydromasaże). Do tego lodowisko, orlik i stadion piłkarski w razie słonecznej pogody czy wizyty w fantastycznym aquaparku to tylko niektóre z licznych atrakcji, które czekają na naszych obozowiczów.

miniat dzierz2) Obóz w Dzierżoniowie 10.02 – 17.02

Miejsce: Hotel OSiR Dzierżoniów

Drużyny: Trampkarze 2004/2005 , młodziki 2006, żaki F1 2009 WZPN – liczba miejsc ok. 40.

Trenerzy: Marcin Jóźwiak, Marcin Stawniak, Krzysztof Paczkowski

Koszt obozu: 1100 zł

 Młodzi Koroniarze z roczników 2004-2006 i 2009 (grupa trenera Stawniaka) wyjadą na tygodniowy obóz do Dzierżoniowa. Naszą bazą będzie w pełni profesjonalny, doskonale nam znany obiekt Dzierżoniowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zakwaterowani będziemy w 2-3 osobowych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym z TV-sat i Wifi. Na miejscu w hotelu restauracja ze smaczną, tradycyjną kuchnią polską. Do naszej dyspozycji będziemy mieli kompleks boisk (trawa naturalna i sztuczna), pełnowymiarową halę sportową, siłownię, salę fitness, salę konferencyjną wraz ze sprzętem multimedialnym, szatnię na trzymanie sprzętu sportowego, pranie sprzętu treningowego. W ramach odnowy biologicznej na zawodników czeka kryty basen, sauna i jacuzzi. W czasie obozu rozegramy mecze kontrolne z okolicznymi drużynami. Wielką zaletą ośrodka jest to, że wszystko znajduje się pod jednym dachem a boiska tuż przy hotelu. W razie odpowiednich warunków udamy się na narty do kompleksu w Rzeczce oraz do pięknego parku wodnego Aqua Zdrój w Wałbrzychu. W przeszłości w ośrodku w Dzierżoniowie gościły min. drużyny: Szachtar Donieck, Śląsk Wrocław,czy Górnik Zabrze pod wodzą trenera Adama Nawałki. co świadczy o wysokim standardzie ośrodka i zapowiada niezapomnianą przygodę.

 miniat kolo3) Obóz w Kołobrzegu 10.02 – 17.02

Miejsce: Kompleks Milenium w Kołobrzegu

Drużyny: Juniorzy B1/B2 – liczba miejsc ok 24

Trenerzy: Łukasz Berczyński, Dariusz Rudner

Koszt obozu: 1100 zł

Najstarsi Koroniarze będą szlifować formę do sezonu w nadmorskim Kołobrzegu. Kompleks Milenium z obiektami sportowymi na najwyższym poziomie pomoże nam zbudować mistrzowską formę. Komfortowe pokoje 2,3 osobowe wyposażone w łazienki, telewizję, WiFi. Zlokalizowana na terenie obiektu Restauracja Milenium zapewni posiłki na najwyższym poziomie, według diety, której mają przestrzegać sportowcy. Po zajęciach sportowych relaks zapewni zlokalizowany na terenie ośrodka Aquapark z kompleksem saun i basenów. Niewątpliwym atutem jest skoncentrowanie wszystkich obiektów w obrębie jednego kompleksu sportowo-rekreacyjnego. Do naszej dyspozycji będą hale sportowe, nowoczesna siłownia, lodowisko i oświetlone boisko ze sztuczną nawierzchnią, Duża dawka ruchu na świeżym powietrzu to zdrowy jod i gwarancja dobrej formy. W przeszłości kompleks ten został wybrany jako obiekt treningowy przez reprezentację Danii podczas przygotowań do mistrzostw Europy w piłkę nożną w 2012 roku.

System szkolenia Korony

kolaz szkolenie

FaniMani.pl

Biuletyn Informacyjny

Zapraszamy do subskrypcji naszego biuletynu.
Najpilniejsze informacje od trenerów dotyczące wybranych grup, komunikaty zarządu oraz wiadomości o nadchodzących wydarzeniach klubowych -na Twój adres e-mail.