PIŁKA NOŻNA

rehaSzanowni Państwo,

pragniemy poinformować o nawiązaniu bliższej współpracy Korony Zakrzewo z Reha Clinic (Poznań, ul. Omańkowskiej 46). Reha Clinic to profesjonalny zespół rehabilitantów i terapeutów, którzy od kilku lat, pomagają osobom zmagającym się z bólami kręgosłupa, stawów oraz kontuzjami u sportowców, czynnie i amatorsko uprawiających aktywność fizyczną.


Nasza współpraca realizowana będzie w dwóch obszarach:
- zajęcia z zawodnikami sekcja piłki nożnej – obecnie ORLIK E1 (dodatkowa jednostka treningowa, której celem jest usprawnianie funkcjonalne młodych zawodników). Trening przepełniony ćwiczeniami koordynacyjnymi, stabilizującymi oraz funkcjonalnymi, a wszystko po to, aby być jeszcze bardziej sprawnym i lepiej poruszać się po boisku piłkarskim. Zajęcia odbywają się w Reha Clinic przy ul. Janiny Omańkowskiej 46 w Poznaniu.
- opieka specjalistyczna (ortopedyczna i rehabilitacyjna) w zakresie odniesionych kontuzji treningowych i meczowych wszystkich sekcji sportowych Korony Zakrzewo.
Kadra Reha Clinic w tym obszarze ma duże doświadczenie praktyczne. Od kilku lat wspiera poznańską drużynę futbolu amerykańskiego Kozły Poznań, a fizjoterapeuta Filip Olejnik jest członkiem sztabu medycznego Reprezentacji Polski Futbolu Amerykańskiego. W 2015 roku fizjoterapeuci opiekowali się Reprezentacją Polski Timbersport­’s podczas Mistrzostw Świata w Poznaniu. Ponad to w Reha Clinic usprawniał się Nobuaki Kanazawa, wielokrotny Mistrz Karate Shotokan – 7 dan, syn legendarnego Hirokazu Kanazawy założyciela Shotokan Karate International Federation, który w 2015 roku przyleciał do Poznania na zaproszenie jednej z poznańskich szkół karate. Poznańska sekcja SKIF do dnia dzisiejszego współpracuje z Reha Clinic.

Główny cel współpracy:
Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na specjalistyczną opiekę medyczną, chcieliśmy stworzyć platformę informacyjną dla rodziców, aby mogli otrzymać teoretyczne wsparcie w zakresie rehabilitacji i ortopedii w momencie odniesienia kontuzji przez ich dzieci, a sami zawodnicy mogli przejść profesjonalną rehabilitację.

Pomoc dla rodziców:
Gdzie się udać w pierwszej kolejności, ortopeda chirurg czy fizjoterapeuta?
Jakie badania wykonać?
Jak będzie przebiegać leczenie czy terapia?
Ubezpieczenie

Pomoc dla zawodnika:
podczas poniesionej kontuzji pełna i profesjonalna terapia i rehabilitacja
W związku z powyższym Zarząd Korony Zakrzewo wprowadza następującą procedurę (dla Rodziców chcących skorzystać z naszej oferty współpracy) czynności związanych z opieką nad kontuzjowanym zawodnikiem Korony Zakrzewo:
1. Z chwilą kontuzji zawodnika Korony Zakrzewo Rodzic nawiązuje kontakt
z koordynatorem Korony Zakrzewo Kubą Górczakiem (tel. 517495415), przekazując dane zawodnika (imię i nazwisko, sekcję oraz grupę treningową zawodnika a także kontakt telefoniczny Rodzica/opiekuna).
2. Koordynator Kuba Górczak zgłasza potrzebę wizyty w Reha Clinic.
3. Przedstawiciel Reha Clinic nawiązuje kontakt z Rodzicem/opiekunem zawodnika w celu uzgodnienia terminu wizyty.
a) W ramach pierwszej wizyty Reha Clinic oferuje DARMOWĄ konsultację i wytyczne terapeutyczne, które będzie można uzyskać podczas diagnozy.
b) Jeżeli będzie wskazanie do rehabilitacji, Reha Clinic udzieli 50% zniżki na wszystkie zabiegi terapeutyczne.
c) Jeżeli zawodnik będzie korzystał z polisy ubezpieczeniowej, Reha Clinic przeprowadzi całą procedurę terapeutyczną w formie bezgotówkowej do kwoty wartości ubezpieczenia.

Ze sportowym pozdrowieniem
KS Korona Zakrzewo

System szkolenia Korony

kolaz szkolenie

FaniMani.pl

Biuletyn Informacyjny

Zapraszamy do subskrypcji naszego biuletynu.
Najpilniejsze informacje od trenerów dotyczące wybranych grup, komunikaty zarządu oraz wiadomości o nadchodzących wydarzeniach klubowych -na Twój adres e-mail.