PIŁKA NOŻNA

półkoloSerdecznie zapraszamy wszystkie dzieci od 1 klasy szkoły podstawowej w górę na półkolonie zimowe z klubem Korona Zakrzewo w Skórzewie. Zapisy przyjmowane będą do 10 lutego 2018 pod następującym adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu: 517 495 415. Liczba miejsc jest ograniczona do 30 uczestników. Koszt aktywnego tygodnia półkolonii wynosi 450 zł. Płatność za półkolonie do 10.02.2018 prosimy wpłacać na konto bankowe Korony Zakrzewo: Bank Spółdzielczy Duszniki Oddział w Skórzewie nr konta 23 9072 0002 2007 0703 7784 0001 z tytułem: Półkolonia Korona Zakrzewo_ imię i nazwisko uczestnika.
Półkolonie z Koroną Zakrzewo rozpoczną się 19.02, a zakończą 23.02.2018.

 

Zajęcia ruchowe będą się odbywały w sali sportowej. Każdego dnia dla uczestników będzie przygotowywany posiłek, który dostarczy profesjonalna gastronomia.
W programie m.in.:
- wyjazd do Aquaparku
- wyjazd do Centrum Tenisowego Sobota
- wyjazd do kina
- wyjazd do Bramy Poznania
- wyjazd na lodowisko
- mini turnieje zespołowych gier sportowych, tenisa stołowego oraz Turniej w Fifę 18 na konsoli PS4. Ponadto wiele, wiele innych atrakcji.

W cenę wliczony jest obiad oraz napoje (wymagany własny bidon).
Każdy uczestnik naszych półkolonii będzie ubezpieczony od NNW oraz otrzyma na zakończenie pamiątkowy medal za uczestnictwo we wspólnej zabawie. Półkolonie zgłoszone do Kuratorium Oświaty w Poznaniu jako bezpieczny wypoczynek zimowy. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

szczegółowy plan półkolonii

System szkolenia Korony

kolaz szkolenie

FaniMani.pl

Biuletyn Informacyjny

Zapraszamy do subskrypcji naszego biuletynu.
Najpilniejsze informacje od trenerów dotyczące wybranych grup, komunikaty zarządu oraz wiadomości o nadchodzących wydarzeniach klubowych -na Twój adres e-mail.