PIŁKA NOŻNA

gala 2017 23 1 11 24 57Już po raz czwarty w historii Stowarzyszenia Korona Zakrzewo pragniemy zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie jakim będzie Bal i uroczysta Gala Korony Zakrzewo w czasie której będziemy chcieli podziękować wszystkim, którym bliskie jest dobro i rozwój naszego Klubu.
Na miejsce Gali oraz Balu wybraliśmy ponownie neorenesansowy Pałac w Biedrusku który swoim niepowtarzalnym klimatem sprawi, że wieczór ten długo pozostanie w naszej pamięci (www.zamekbiedrusko.pl/galeria ).

Uroczysta Gala odbędzie się w sali lustrzanej Pałacu w Biedrusku 13.01.2018 roku, początek o godzinie 19.00. Bezpośrednio po Gali rozpocznie się Bal Korony który potrwa do "białego rana". W czasie Balu przygotowaliśmy dla Państwa szereg atrakcji w tym aukcje atrakcyjnych przedmiotów i pamiątek z których dochód przeznaczony będzie na cele statutowe Stowarzyszenia Klub Sportowy Korona Zakrzewo. Zachęcamy Państwa do oferowania przedmiotów lub usług aukcyjnych (propozycje aukcyjne proszę zgłaszać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )
Gala oraz Bal dedykowany jest dla rodziców i opiekunów naszych Koroniarzy ale również dla bliskich i znajomych których chcecie Państwo zaprosić.

 Zgłoszenia przyjmujemy do 05.01.2018 roku. Zgłoszenia chętnych proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W treści maila proszę podać imię i nazwisko uczestnika Balu oraz kontakt telefoniczny. Bawić się będziemy przy stolikach 10-osobowych. Ci z Państwa którzy zechcą określić z kim chcieliby usiąść przy stoliku proszę o informację mailową przy zgłoszeniu.

Koszt balu 130 zł od osoby. Płatność za udział w balu należy realizować przelewem do dnia 08.01.2018 roku na konto Korony Zakrzewo rachunek nr 23 9072 0002 2007 0703 7784 0001. W tytule przelewu proszę podać: Darowizna na cele statutowe - imię i nazwisko osób biorących udział w balu.

W ramach ceny biletu gwarantujemy przepyszne potrawy oferowane przez szefa kuchni Pałacu (w tym: obiad o godz. 20.00, ciepły posiłek po północy, zimne przekąski, deser, napoje ciepłe i zimne, szampan), muzykę na żywo - zespół "Czysta Energia" który przygrywał na ostatnim balu, przepiękne wnętrza pałacu no i oczywiście wspólne towarzystwo. W cenę balu nie są wliczone napoje alkoholowe (z wyjątkiem szampana) jednakże w Pałacu dostępny będzie barek z alkoholami (po atrakcyjnych nie wygórowanych cenach).
Jeśli Państwo bezpośrednio po balu chcą przedłużyć pobyt w Pałacu, przygotowana została specjalna oferta dla gości Korony Zakrzewo w cenie 160 zł od pokoju hotelowego (w cenę wliczone jest śniadanie. doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00, 13.01.2018 i kończy o godz. 14.00 dnia następnego). W przypadku zainteresowania ofertą hotelową proszę w mailowym zgłoszeniu udziału dodać informację dotyczącą rezerwacji pokoju.

System szkolenia Korony

kolaz szkolenie

FaniMani.pl

Biuletyn Informacyjny

Zapraszamy do subskrypcji naszego biuletynu.
Najpilniejsze informacje od trenerów dotyczące wybranych grup, komunikaty zarządu oraz wiadomości o nadchodzących wydarzeniach klubowych -na Twój adres e-mail.